Profil uživatele
martina
Prodávající
Albrerchtice
Registrace: 14.2.2008

 

 

 

"Tvoření je moje droga a zároveň veliký relax, kde na pár chvil zapomínám na starosti běžného denního života. "

Přeji všem krásný a sluníčkový den.Velký úsměv

 

 

Dobrý den,

vítám Vás ve svém obchůdku v kterém nabízím oblečky pro panenky, tašky či kabelky pro slečny, ale i velké dámy. Určitě zde najdete i dekorace, kosmetické taštičky aj.

Snažím se šatičky pro panenky šít pokaždé jiné nebo aspoň podobné. Nikdy nemám více jak jeden kus. Sériové šití mě nebaví a proto co kus to originálMrkáček

 Šiji především pro sběratelky panenek proto jsou moje oblečky zdobné flitry, korálky a na zapínání používám jen kovové či plastové patentky.

                      Přeji hezké nakupování či jen nakukování  Martina - Lali

 

GDPR
 
25. 5. 2018 vešlo v platnost nařízené Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů- s Vašimi osobními údaji bude nakládáno pouze pro účely objednávky, prodeje a vedení účetnictví. Uzavřením objednávky dává zákazník souhlas s poskytnutím svých osobních údajů (adresa pro doručení, Jméno a Příjmení, Telefón, Email.....) pro dokončení obchodu a případné reklamace a záruky. Pokud Nám tyto údaje nechcete poskytnout nemůžeme uzavřít obchodní smlouvu a nemůžete si u nás zboží nakoupit.
Třetí osoba, která se k Vašim údajům dostává, je přepravní společnost (Česká Pošta), díky které Vám balíček doručujeme.
Data eviduji po dobu tří let a potom jsou zlikvidované (skartované).
Prohlašuji, že osobní údaje nepoužívám k žádným reklamním účelům a neposkytuji je čtvrté osobě. Vaše údaje jsou uchované zaheslovaném počítači. Faktury jsou uložené v zamčené skříňce.

 

 

Malá ukázka mé práce:

 

 


 


orient  

 

 

 
Způsob dopravy
Česká pošta: doporučeně v bublinkové obálce 50,- v krabičce 85,- osobní odběr 0,- Albrechtice a okolí
Obchodní podmínky

Martina Šataníková

IČ:  06053441                                                           

                                                       OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky jsou závazné pro obě smluvní strany - tedy jak stranu prodávajícího, tak stranu kupujícího (jenž uzavřel s prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu kupní smlouvu) – blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího při uzavírání kupních smluv. Tyto obchodní podmínky internetového prodeje zboží na zakázku prodávajícím stanoví dodací, cenové, platební a jiné podmínky, za nichž prodávající bude prodávat zboží ze své nabídky prostřednictvím internetového obchodu kupujícímu a za nichž bude kupující od prodávajícího zboží kupovat. Podáním objednávky- učiněným kupujícím na příslušném formuláři prodávajícímu nebo písemnou domluvou ve Fler poště - kupující současně stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, že s nimi souhlasí a že přijímá závazky z těchto obchodních podmínek pro něj jako kupujícího vyplývající.

Objednání zboží a služeb

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce, tj kupní smlouvě. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje potvrzení objednávky prodávajícím. Objednávka je potvrzena ze strany prodávajícího emailem a následně jsou zaslány platební podmínky. V případě nejasností v objednávce je upřesňována emailem či telefonicky. Veškeré zboží v eshopu je skladem, je dodáváno tak, jak je vidíte na fotografii. Nepatří k nim doplňky, které nejsou vyjmenované jako součást nabízeného zboží.

Zrušení objednávky

Objednávku může kupující zrušit bez jakýchkoli sankcí do 12 hodin od elektronického potvrzení objednávky prodávajícím. V ostatních případech je prodávají oprávněn požadovat úhradu vzniklých nákladů (storno poplatek).

Cena a platba

 Ceny za zboží jsou platné v momentě odeslání objednávky a jsou již neměnné. Platba probíhá převodem na účet prodávajícího pod platným variabilním symbolem, který Vám bude zaslán elektronicky spolu s podmínkami k platbě.

 Balné a poštovné

Zasílání zboží probíhá Českou poštou

1. doporučený balíček dle velikosti 75,- Kč až 85,- Kč (platba převodem)

2. doporučená zásilka (dopis v bublinkové obálce) = 50,- Kč (platba převodem)

3. osobní odběr 0,-

Dodací lhůta:

Dodací lhůta objednaného zboží je závislá na připsání částky na můj účet. Zboží obratem zasílám na Vámi uvedenou adresu.

V případě prodloužení dodací lhůty (zboží na objednávku) je zákazník informován vnitří poštou Fléru nebo telefonicky a bude možnost dohody na dalším postupu o prodloužení objednávky nebo jejího zrušení.

Reklamace a záruka

Prodávající odpovídá za to, že zboží bude ve shodě s kupní smlouvou a že bude bez vad. (malá barevná odlišnost není příčinou reklamace, jelikož barvy v internetovém prohlížeči můžou klamat). Pokud bude zboží v rozporu s kupní smlouvou máte právo požadovat jeho uvedení do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, tzn. požadovat jeho výměnu či opravu. Pokud není možné výměnu či opravu provést má kupující právo na odstoupení od kupní smlouvy a nárokovat vrácení celé částky za zboží včetně poštovného. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním, na vady vzniklé nesprávným skladováním, nesprávným používáním, nesprávným ošetřováním či čištěním. Reklamované zboží nesmí být použité ani znečištěné. O reklamaci je nutné informovat prodávajícího emailem nebo doporučeným dopisem. Zboží je nutné zaslat doporučenou poštou na adresu prodávajícího. Do Zásilky je nutné uvést důvody reklamace a Vaši adresu. Při uznání reklamace budou kupujícímu vráceny náklady na poštovné, které vynaložil při vracení zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
643054
1.8.2017 Dovolená - 2.8 - 9.8.2017
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím