Doblý den všem pšátelům meďulků!Děkujeme za zájem o naše služby a Maltina vzkazuje,že nás láda vytvoží i na pšání,stačí jen napsat :-) plo inspilaci můžete nahlédnout do plodaného zboží
Profil uživatele
Martina_N
Martina Němcová | prodávající
Brno
Registrace: 25.1.2010

Dobrý den,

děkuji za návštěvu v mém obchůdku, jmenuji se Martina Němcová a před několika lety TO přišlo...nikdy jsem nebyla manuálně zručná, malovat neumím, stěží zvládnu domeček, ale najednou nečekáno, nezváno, přišlo nadšení z korálků a nepřecházelo...i když jako typický Střelec jsem netrpělivá a u ničeho dlouho nevydržím, tak tohle mě nepouští, ba naopak přidalo se nadšení z háčkování, pletení, jen to šití mě nějak míjí, ale kdo ví...

Pár technických dat: bižuterie - při výrobě používám bižuterní komponenty z běžného kovu, po dohodě je samozřejmě možné náušnicové háčky vyměnit za stříbro popř. chirurgickou ocel (za příplatek). Pokud by se Vám líbilo něco z prodaných věcí, neváhejte mne kontaktovat, ve většině případů není problém šperk vyrobit znovu. Také není problém vyrobit do sady náramek, náušnice nebo náhrdelník, stačí se jen ozvat, ráda Vám dodělám.

Háčkovaní Mazlíci - vznikají pouze z mé hlavy, nemám žádné návody, vše je dílo okamžiku. Používám na ně výhradně nepárané, nové a kvalitní materiály, plním dutým vláknem. Budou krásně zdobit dětské pokojíčky popř. se rádi stanou maskoty :-)

 Vážím si každého hodnocení, je to pro mne dobrá zpětná vazba. Přeji příjemné nakupování.

Údržba bižuterie:

- bižuterie nesmí přijít do styku s vodou, parfémem, toaletní vodou, lakem na vlasy apod.

- oblékat jako poslední, před spaním sundat

- uchovávat v zipovém sáčku, v temnu

Údržba Mazlíků:

- prát ručně, nekroutit, neždímat, jen vodu vymačkat a nechat uschnout

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám v protinárazové obálce v zipových sáčcích, výhradně doporučeně Českou poštou do 48 hod od přijetí peněz na účet.
Obchodní podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martina_N prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/martina-n-0.  Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Poštovní spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím