Domů Profil prodejce Martinaorg-1
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Slavičín, ČR
  • 657 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 202
Aktivita: aktivní
Prodáno: 657
Registrace: 7.11.2018
Město: Slavičín
Stát: ČR
Důležitá informace: Vzhledem k současné situaci a omezenému provozu České pošty, odesílám zásilky pouze 1x týdně. Děkuji za pochopení. Kdo na doručení spěchá, neváhejte mě kontaktovat.

Martinaorg-1

/ Prodávající
Novinky
1074778
1.10.2023 Přeji krásný říjnový večer a srdečně Vás zvu k nominaci vonící medem.
Děkuji za shlédnutí!
https://www.fler.cz/prehl...

Milí návštěvníci mého obchůdku,


srdečně Vás zde vítám. Jmenuji se Martina a asi jako většina z Vás, tak i já, mám v oblibě  tvoření všeho druhu. Od malička mě bavily snad všechny ruční práce a tvoření.  Přes vyšívání, pletení a háčkování jsem se dostala až k paličkování, které mě jednu dobu velmi nadchlo. Před několika lety mě od něžné krásy paličkované krajky odlákalo kouzlo třpytivých korálků a lesk měděného drátku. Ano, korálkování a drátkování - to jsou techniky, které mi momentálně naplňují veškerý volný čas. (Tedy jen co mi to moje tříletá dcera Natálka dovolí.) Inspiraci k této nádherné tvorbě hledám v knihách, některé vánoční ozdoby zkouším vyrobit podle starých originálů, a však na svoje si přijdou i mé vlastní nápady a pokusy, proto prosím o jejich respektování.
 
Pokud se Vám mé výtvory líbí, budu ráda, když ke mně zase zavítáte. A pokud si něco vyberete, věřím, že budete spokojeni, protože každý výrobek je dělaný s radostí a láskou.
 
Přeji Vám krásný den.
 
Martina

image image image image image

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou poštou v bublinkové obálce jako doporučené psaní "ekonomické". Pokud na dodání zásilky spěcháte, připište to, prosím, do poznámky k objednávce. Tu pak odešlu rychlejším způsobem jako doporučené psaní "prioritní". Navýší se Vám však cena poštovného o 10,- Kč. Děkuji za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Martinaorg-1

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--