Profil uživatele
marusi12
Prodávající
Praha
Registrace: 17.10.2009

Záznam pocitu, něčeho krásného, nezapomenutelné chvíle, která v sobě skrývá celou dlouhou pravdu času. Návraty zpět k předkům, lidem jež žili, jsou v nás, ale my jsme už slepí. Po cestách krajinou, na kterých jsou nejkrásnější plané jabloně a panenská červená jablíčka v dlaních. Každé má úplně jinou chuť, to podle toho, kde strom zapustil kořeny. Způsob života lidí, návraty k tomu starému, historii, s láskou k lidové renesanci a baroku prostých věcí. Člověk v přírodě, člověk na cestách, člověkem se stává.
A pak někdy přijde pochopení a splynutí. 

Marie Vránová /1981/

Vzdělání:
1997 – 2001 Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště,
obor: užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci, ak. mal. Miroslav Malina
2004 – 2005 Masarykova Univerzita, Filozofická fakulta, Brno,
obor: archeologie, studium nedokončeno
2001 – 2006 Masarykova Univerzita, Pedagogická fakulta, Brno,
obor: výtvarná výchova a vizuální tvorba pro SŠ, Mgr. Petr Kamenický
2006 – 2009 Fakulta Výtvarných Umění, VUT, Brno,
obor: výtvarné umění, ateliér malby 2, prof.ak.mal. Martin Mainer

V současné době pracuji jako učitel na umělecké škole VOŠ a SUŠ Václava Hollara v Praze, kde momentálně žiji. V roce 2013 jsem v Praze v areálu Koh-i-noor založila umělecký projekt /prostor /otevřený systém Ateliér KIN, který uplatňuje participativní postupy a pohybuje se ve více vrstvách provozu umění. Ateliér KIN vyzývá ke spolupráci osoby nejen z umělecké sféry.

V areálu Koh-I-noor a.s. byla zřízena Ateliérem KIN v r. 2014 Galerie KIN jídelna, která se zaměřuje na prezentaci na prezentaci uměleckého díla, které bude vystaveno po dobu dvou měsíců na vymezené ploše stěny 231,5 x 134,5 cm nad výdejním oknem jídelny, kde původně visel obraz
Pohled na tovární budovy od malíře Karla Lišky, který byl ukraden v roce 2010.
Galerie oslovuje mladé umělce, absolventy vysokých uměleckých škol a umělce střední generace.

Nabízím: PŘÍPRAVNÉ KURZY NA UMĚLECKÉ ŠKOLY, GRAFICKÉ PRÁCE /tvorba plakátů, letáků, webových stránek atd./, MALBA OBRAZŮ NA ZAKÁZKU DLE OSOBNÍ DOMLUVY, KOPIE OBRAZŮ. Neváhejte, ozvat se mi můžete kdykoliv.

 

Způsob dopravy
Pokud se jedná o menší formát obrazů nemalovaných na plátně - lze poslat českou poštou, doporučeně, PPL apod., pokud by se jednalo o velké rozměry na plátně - pak lze osobně převzít, či se domluvit na jiném způsobu dodání. Obrazy budou zabezpečeny v bublinkové folii. Cena doručení se pohybuje dle platných tarifů české pošty a váhy obrazu. Může být tedy pohyblivá dle samotné váhy obrazu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
646998
19.8.2017 4. 9. 2017 v 18.00 v Galerii Makráč, Heyrovského nám. 2, Praha 6 - Petřiny, 200 m od stanice metra Petřiny se uskuteční vernisáž Pine cones / Marie Vránová. Přijďte, jste zváni.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.