Domů Profil prodejce marusi12
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Brno-Bystrc, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 96
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 17.10.2009
Město: Brno-Bystrc
Stát: ČR

marusi12

/ Prodávající
Novinky
836980
14.10.2019 23. 10. 2019 v 18.00 proběhne v galerii G18 ve Zlíně vernisáž společné výstavy STOPY KRAJINY, tak přijďte :-)
Trvání výstavy: 24. 10. – 30. 11. 2019

Kurátorka: Romana Veselá

Záznam pocitu, něčeho krásného, nezapomenutelné chvíle, která v sobě skrývá celou dlouhou pravdu času. Návraty zpět k předkům, lidem jež žili, jsou v nás, ale my jsme už slepí. Po cestách krajinou, na kterých jsou nejkrásnější plané jabloně a panenská červená jablíčka v dlaních. Každé má úplně jinou chuť, to podle toho, kde strom zapustil kořeny. Způsob života lidí, návraty k tomu starému, historii, s láskou k lidové renesanci a baroku prostých věcí. Člověk v přírodě, člověk na cestách, člověkem se stává.
A pak někdy přijde pochopení a splynutí. 

Marie Vránová /1981/

V současné době pracuji jako učitel na umělecké škole VOŠ a SUŠ Václava Hollara v Praze.

Nabízím: PŘÍPRAVNÉ KURZY NA UMĚLECKÉ ŠKOLY ve Zlíně a Otrokovicích, výuku grafických programů Adobe, GRAFICKÉ PRÁCE /tvorba plakátů, letáků, webových stránek atd./, MALBA OBRAZŮ NA ZAKÁZKU DLE OSOBNÍ DOMLUVY, KOPIE OBRAZŮ. Neváhejte, ozvat se mi můžete kdykoliv.

 

Způsob dopravy
Pokud se jedná o menší formát obrazů nemalovaných na plátně - lze poslat českou poštou, doporučeně, PPL apod., pokud by se jednalo o velké rozměry na plátně - pak lze osobně převzít, či se domluvit na jiném způsobu dodání. Obrazy budou zabezpečeny v bublinkové folii. Cena doručení se pohybuje dle platných tarifů české pošty a váhy obrazu. Může být tedy pohyblivá dle samotné váhy obrazu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od marusi12

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--