Profil uživatele
Maruuu
Prodávající
Praha 8 - Dolní Chabry
Registrace: 2.4.2009

Dobrý den,

před několika lety mne manžel na jednom vánočním jarmarku nemohl odtrhout od předvádění práce se sklem u kahanu a tak čekal a čekal až se dostatečně vynadívám. Bohužel vyzkoušení nebylo možné.

Toto čekání se mu naštěstí náležitě vrylo do paměti a tak jsem hned k následujícím narozeninám dostala poukaz na víkendový kurz vinutých perel.

Vrátila jsem se nadšená a o vinutí se mi v noci zdálo. Jela jsem tedy znovu a znovu a zhruba po roce došla do bodu, kdy jsem si zakoupila vlastní profi kahan, skleněné tyče a samozřejmě i vše ostatní potřebné.

Vinutí perel mě stále moc baví aprotože vím, že najít v Praze místo kam by člověk jen tak po práci či o víkendu zaběhl a chvíli ať už s pomocí či samostatně vinul je málo ( vlastně jsem před pár lety takové místo nenašla žádné) rozhodla jsem se nyní nabídnout možnost kurzů pro začátečníky, ale také procvičovacích kurzů tvoření pro nadšení absolventy již nějakého kurzu u mě doma. Stůl s kahanem je v samostatné místnosti spolu s veškerým vybavením a už se moc těším na podobné nadšence jako já, kteří se přijdou vinutí naučit či jen tak vinout pro radost.

Nabízím prostor k tvoření a vekšerou pomoc, radu, ukázku apod. a těším se na poznávání podobných nadšenců, kteří si rádi práci nad kahanem vyzkouší, naučí se samostatně vinout či přijdou jen tak si vyrobit něco pěkného pro sebe či jako dárek.

Spolu se mnou se na Vás těší i černý kocour Mikeš.

Hezký den všem a radostnou pohodu u tvoření přeje Maruuu

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím