Profil uživatele
Mašek Jan
Prodávající
Vrčeň
Registrace: 25.6.2012

Jmenuji se Markéta  a starám se o profil mého manžela, který jsem mu aktivovala na Fleru, pro to aby se jeho úžasný výrobek dostal mezi lidi. Dva roky  usilovně pracoval na vývoji a schvalovacím procesu jeho "dítěte" masti Kloubovka. Chtěl oživit prastarou recepturu, kterou po sobě zanechal jeho pradědeček PhMr. Karel Dudek. Pracoval  s novými moderními materiály a skloubit to s prastarým receptem nebylo zrovna jednoduché.

A tím to neskončilo. Každý, kdo má za sebou schvalovací proces, ví o čem mluvím. Slovíčkaření kolem etiket, zkoušky zdravotní nezávadnosti atd. Ale skvělá věc se podařila a odměnou jsou nám příběhy lidí, kterým mast opravdu pomohla od bolesti a postupně i od problémů.

Díky pradědečku.Usmívající se

 

MAST KLOUBOVKA

 

STARODÁVNÁ ORIGINÁLNÍ RECEPTURA S PŘÍZNIVÝM ÚČINKEM BYLINNÉ TINKTURY Z APATYKY LÉKÁRNÍKA PhMr. KARLA DUDKA.

 

Vyrábíme ve velkém 150ml balení

 

Bylinný balzám pro regenerační a relaxační masáže pro Vás vyrábíme podle původní rodinné receptury lékárníka PhMr. Karla Dudka.

 

Do lékárenského masťového základu podle jeho tajného receptu přidáváme jedinečný extrakt z čekanky obecné - kořen , lnice obecné - nať, pýru plazivého - kořen, violky trojbarevné - nať, hluchavky bílé - květ, jitroce kopinatého - list, pískavice řecké seno - semeno mleté, mochny nátržník - kořen, jehlice trnité - kořen.

 

Balzám je velmi příjemný na pokožce a přispívá k úlevě od obtíží už po první masáži.

 

Opakováním masáží několikrát za den přispívá balzám ke zvláčnění a lepšímu prokrvení pokožky a tím i lepšímu přísunu živin a odvodu odpadních látek v masírované oblasti.

 

Mast Kloubovka je vhodná pro všechny věkové skupiny, seniory, sportovce, pro regeneraci a úlevu po nadměrné fyzické námaze nebo při jednostranném zatížení zad či končetin při práci.

 

Je též velmi vhodná v poúrazové a rehabilitační péči.

 

Tuto mast vyrábíme podle původní receptury lékárníka PhMr. Karla Dudka (mého pradědečka ) z poválečné doby.

 

Mast KLOUBOVKA je vyrobena z devíti pouze českých bylin. 

 

Dovoluji si, s laskavým svolením autorů, zveřejnit některé vaše zprávy ohledně spokojenosti s mastí:


Zpráva ze dne 23.1.2013 21:14:36

Dobrý den, děkuji za zprávu a jsem moc ráda, že je všechno vpořádku. Před mastičkou hluboce smekám. Dnes mě během krátké chvilky chytila akutní bolest v oblasti ramene a střílela mi přes loket až k zápěstí, ruka byla dost nepoužitelná. Namazala jsem rameno vaší mastičkou a během deseti minut byla bolest podstatně menší, hodinu po namázání už nepociťuji vůbec žádnou. Je to malý zázrak. Přeji krásný večer. Hanka Sobolová
janka veselá | 30.01.13 | 18:31
Děkuji mnohokrát a vzkazuji ,že maminka je nadmíru spokojená a mast určitě ještě objednáme přeji mnoho úspěchů ...j.
Fler info 2.2.2013 11:04
Vážený uživateli,
nakupující Pastrom dnes napsal zprávu k Vaší objednávce.


Zpráva ze dne 2.2.2013 11:04:14
Moc Vás zdravím a objednávám hned velké balení. Mastička zázračně ulevila tetě od bolesti zad. :)
NATURINKA 28.2.2013 13:02

Dobrý den,

nedávno jsem u Vás objednala Kloubovku a mohu Vám říci, že to je zázrak. Včera jsem do noci krájela mýdla, myslela jsem, že mně ruce upadnou. Kdo měl zánět šlach, ví jaká je to bolest a k té jsem se blížila. Na noc jsem aplikovala Kloubovku, ráno jsem cítila zklidnění a teď v poledne po dnešním druhém mazání je to výrazně lepší.

Je dobře, že jsou lidé, jako Vy, děkuji.

Do zásoby objednávám ještě jednu, neboť Kdo je připraven, není zaskočen.

Příjemný předjarní čas.

Barbora Kálnássy

 

svickyproradost 9.4.2013 19:49

Velice děkujeme za mast Kloubovku. Hned jsem vyzkoušela na naražený prst u nohy, s kterým jsem nemohla ani pohnout. Po zhruba 24hod. bolest úplně zmizela a prstík se hýbe úplně vpořádku. Moc děkujeme a budeme dále příště informovat o účincích na bolavá záda. Mastičky jsme nakoupili pro celou rodinu.

Přejeme všem stálé zdraví a děkujeme

Jana

 

svickyproradost / Jana Buryanová Kravalová 13.5.2013 18:05

Dobrý den,

jedno balení Kloubovky jsme darovali mamince a nemůže si Vaši mast vynachválit! Po třech týdnech pravidelného mazání ji zcela zmizely bolesti "tenisového lokte". Moc děkujeme.

Jana

Zpráva od nakupujícího12.05. | 23:51
Dobrý den, objednávám další a větší balení. Mamince (80 roků) přestalo bolet koleno, švagra ruka (kdysi operovaná) a to jenom zkusili máznout.
Přeji krásné jarní dny a děkuji za skvělé mazání.
J.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím