Profil uživatele
Mášenka
Prodávající
Havířov
Registrace: 8.2.2008

Ahoj jmenuji se Marcela a je mi...no na něco dost na něco málo ale je fakt že mám 4 děti a že jsem už i babičkou.

Stále zkouším něco nového, ale nejvíc mě uchvátilo hedvábí, ale mám také velice blízko k tvorbě z papíru. Baví mě vytvářet neobvyklá přání nad kterými musím trošičku popřemýšlet než přijdu na to jak je vyrobit.

 A také již nabízím dva druhy ozdobného -kaligrafického- psaní (švabach a kancelářská italika) tak doufám že se Vám líbí. Do každého přání které vyrobím se dá napsat jakýkoli text.  

A kdože to je v mém profilu. Jsme tam všichni . I když je fakt že jsme se opět rozrostli a mám nového vnoučka , kterému jsou 2 měsíce a ten tam ještě není :)

Jelikož se stává že se někomu líbí již prodané zboží nebo by chtěl jinou barvu zboží ,než to které je v obchůdku není problém abych udělala i jinou barvičku nebo toto zboží namalovala znovu. Je ovšem jisté že se bude v maličkostech odlišovat nebot nikdy nenamaluji dva navlas stejné výrobky. Ale která žena by chtěla tentýž šátek jako jiná že?

 

Pro Vaši lepší orientaci navštivte nejdříve osobní kategorii NOVINKY - tam uvidíte nenovější zboží.a nemusíte je hledat v ostatním již starším zboží.

Způsob dopravy
zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce aby se nepoškodilo.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím