Profil uživatele
MATAdesign
Prodávající
Praha
Registrace: 24.11.2013

Když se vrátím hodně do minulosti, tak asi už když jsem byla malá, kdy mě moje máma přihlásila na výtvarný kroužek pro předškolní děti. A od té doby se to se mnou táhne. :-) Malování, šití, bižuterie a pak už byla jen otázka času, kdy se ve mně probudí geny mé babičky, modistky, a začnu dělat i klobouky.

Absolvovala jsem řadu modistických kurzů. Nejdříve v Praze, pak v Londýně u Jane Taylor (modistka Kate Middleton) a u Dillona Wallworka, kde jsem mohla přičichnout k výrobě klobouků pro královskou rodinu.

 

Všechny bižuterní šperky a modistické výrobky jsou originální autorská ruční práce. Na šperky vyrobené metodou wire wrapping používám většinou postříbřený drát, Swarovski krystalky, české perle a perličky. Textilní květiny, které jsou součástí doplňků nebo šperků si vyrábím sama a tak není problém Vám vyrobit květinu v barvě podle Vašich představ nebo i z Vašeho materiálu.

Stále se snažím zdokonalovat v technikách šití a výroby kloboučků i šperků. Hledám nové techniky, inspirace a neobvyklé kombinace, takové, aby moje výrobky byly v něčem speciální.

Na svoje výrobky nakupuji kvalitní komponenty v Čechách, Německu nebo v Anglii.

Děkuju Vám všem za srdíčka, vždy mě moc potěší, když se dozvím, že se Vám moje výrobky líbí. :-)

Způsob dopravy
- většinou zasílám Českou poštou - zboží je zabeleno v pevné krabičce nebo v dárkové s průhledným okénkem obalené bublinkovou fólií.
Obchodní podmínky

· Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

· Při nákupu nad 2500,- Kč je poštovné ZDARMA.

· Zboží odesílám pokud možno druhý den po zaplacení. Doba než k Vám výrobek dorazí pak závisí na doručovatelské společnosti.


· Zhotovuji i zboží na zakázku. Toto zboží je zhotoveno standardně do 21 dnů a ihned odesláno. Tato lhůta je ale jen orientační, při vyšším počtu objednaného zboží v daném období nebo od jednoho zákazníka, bude řešena individuálně. Pokud na zboží spěcháte, informujte mě prosím při objednávání zboží a já se budu snažit Vám vyjít vstříc.

Jaké jsou záruky na dané zboží a jak případně vyreklamovat?
· Záruka je 12 měsíců.
· Záruka se nevztahuje na změnu v barvě způsobená oxidací bižuterních šperků, která je způsobena vlivem nošení nebo nevhodným uchováváním. Většina mých výrobků je zhotovena z posříbřených drátků, které by podle dodavatele neměly měnit barvu. Na povrchu stříbrné vrstvy se tvoří po delší době pouze oxid stříbrný černé barvy, který jednoduše setřete hadříkem.
· Náklady na dodání a odesílání zboží či případné vrácení zboží hradí kupující a nepodléhající vrácení peněz při vrácení zboží.
· Šperky a jiné výrobky jsou vyráběny ručně s největší možnou pečlivostí a láskou. Pokud i přes to najdete nějakou viditelnou vadu, kvůli které by se výrobek nedal nosit nebo používat, prosím nafoťte ji, pošlete mi fotografii emailem a pak se domluvíme na dalším postupu.
· Pokud si poškození výrobku způsobíte sami, nezoufejte, také ho nafoťte a na opravě se domluvíme.
· Oprávněnou reklamaci řeším v nejkratší možné době ke spokojenosti kupujícího. Výrobek bude opraven nebo budou vráceny peníze v hodnotě produktu.
· Důvodem reklamace nemůže být jiná barva produktu způsobená jiným nastavením parametrů barevného rozlišení monitoru kupujícího.
· Výrobky se mohou od fotografií nepatrně lišit, jelikož se jedná o ruční práci a každý kus je originál. Tyto odchylky nemohou být předmětem reklamace.
· V souladu s Obchodním a Občanským zákoníkem můžete zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Vracené zboží musí být nepoškozené, nenošené či jinak používané a musí být vráceno v původním stavu a obalu včetně visačky, tak jak bylo dodáno, spolu s vystaveným dokladem. Pouze tak dostanete své peníze za výrobek zpět.

Pozor - výrobky vyrobené nebo upravené na zakázku podle individuálního přání zákazníka nelze vrátit zpět.


Všechny vzory, obrázky, fotografie, grafika, design výrobků jsou výlučným majetkem autorky a podléhají právní ochraně ve shodě s autorským zákonem č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací a souvisejících zákonů.

Galerie ani autoři nenesou odpovědnost za případné újmy způsobené výrobky zakoupené v této galerii.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
638027
11.7.2017 Sleva na některé fascinátory
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.