Domů Profil prodejce matbeads
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Roudné, ČR
  • 9 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9
Registrace: 14.6.2013
Město: Roudné
Stát: ČR

matbeads

/ Prodávající
Novinky
177568
5.9.2013 POZOR! Od večera 6.9. do 15.9. budu na dovolené. Budu se snažit přijímat případné objednávky a jakmile dorazím zpět, tak je v co nejkratším čase vyřídím.

Všechny Vás vítám na svém profilu.

Jmenuji se Eva, studuji posledním rokem vysokou školu a šperky jsem začala vyrábět pro zábavu. Kamarády moje tvorba zaujala a začala jsem své výtvory i prodávat. Postupně jsem se naučila nové techniky a získala další zkušenosti.

Moje tvorba v současné době je velká všehochuť. Vyrábím nejen korálkové naušnice, ale i originální postavičky z fima, naušnice z křišťálové pryskyřice nebo jedinečné naušnice z hodinových koleček. Mojí hlavní tvorbu naleznete na mém hlavním profilu "matcheva", odkaz naleznete níže pod textem.

Tento profil jsem založila speciálně pro různé druhy korálkových naušnic nebo náramků. Na korálcích jsem začínala a ráda se k nim stále vracím. Někteří nadšenci do naušnic nevyhledávají extravagantní kousky a líbí se jim spíše různé druhy z korálků, perliček nebo podobných komponent. Těmto nakupujícím bych zde ráda vyšla svou nabídkou vstříct.

Ať se Vám zde líbí a pokud Vás zajímá i má ostatní tvorba, nakoukněte do mého druhého obchůdku :) V případně nákupu v obou obchodech zároveň se platí jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou, cena poštovného je podle velikosti objednávky. Podle velikosti používám buď obálku (11-15Kč - i s obálkou), bublinkovou obálku (21Kč - i s obálkou) nebo balík. Poštovné upravuji podle velikosti objednávky. Platba probíhá předem na bankovní účet a zboží bude dodáno po připsání částky na účet. Nejčastěji odesílám zásilky začátkem týdne. Pokud se nedomluvíme jinak.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od matbeads

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--