Domů Profil prodejce Materiál - Bezva Šperky
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Valašské Klobouky, ČR
  • 4096 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (273) 100%
Nadšenci: 201
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4096
Registrace: 23.11.2011
Město: Valašské Klobouky
Stát: ČR

Materiál - Bezva Šperky

/ Prodávající
Novinky
175378
30.8.2013 Vystavila jsem nová lůžka - v současnosti mám vystaveno již něco kolem 50 různých lůžek!

Vítám Vás v mém obchůdku s materiálem!

Jmenuji se Šárka a již nějakou dobu působím na Fleru jako prodejkyně šperků (můj druhý profil je Bezva Šperky), ale také jako velká obdivovatelka ostatních krásných výtvorů.{#emotions_dlg.rose2}

Jelikož teď bydlím v menším městě, měla jsem poslední dobou docela problémy se sháněním materiálu, mám možnost nakupovat pouze v e-shopech. Narazila jsem na několik nespolehlivých prodejců, kteří posílali objednávky pozdě nebo špatně zkompletované nebo mi bez mého vědomí nahradili některé položky úplně jinými, které jsem nepotřebovala a vrátili mi pár drobných cenového rozdílu. Také se mi nelíbí, když za malý balíček musím platit kolem sta korun poštovného.

To bych ráda změnila! Podařilo se mi sehnat komponenty za dobrou cenu, avšak v množství, které nemám šanci sama spotřebovat. Ráda bych se touto cestou rozdělila s kolegyněmi na Fleru.

Přeji Vám příjemné nakupování v mém obchůdku!

Ke každému nákupu nabízím tyto výhody:

1. Při nákupu materiálu v hodnotě nad 500 Kč poštovné zdarma, do 500 Kč za 59 Kč.{#emotions_dlg.rose2} (Protože Fler v současnosti neumožňuje automaticky nabízet poštovné zdarma od určité částky, poštovné Vám ručně změním před potvrzením objednávky.)

2. Záruka odeslání zboží do druhého pracovního dne od přijetí platby.{#emotions_dlg.rose2} (Toto je moje záruka proti nespolehlivosti. Pokud bych odeslala objednávku později, vystavím Vám poukázku na nákup zdarma v hodnotě 50 % ceny opožděné objednávky. Jinými slovy, pokud se zpozdím s odesláním, dostanete o polovinu materiálu více zdarma.  Tato nabídka se nevztahuje na dny, kdy předem na profilu ohlásím svou nepřítomnost.)

3. Každé položce věnuji velkou pozornost.{#emotions_dlg.rose2} (Všechno mé vystavené zboží má detailní popisy, má uvedené rozměry a mé zkušenosti. U každé položky je rovněž kvalitní detailní fotografie, abyste měli co nejlepší představu o prodávaném zboží. Pokud byste přesno nenašli v popisu zboží údaj, který Vás zajímá, nebojte se mě kontaktovat.)

4. Ke každé objednávce, malé či velké, přistupuji pečlivě.{#emotions_dlg.rose2} (Několikrát denně sleduji přijaté platby a ihned po přijetí platby informuji zákazníka. Zásilky obvykle stihnu poslat ještě tentýž den, vždy po odeslání zboží opět posílám zprávu všem zákazníkům. Vždy přikládám podací číslo zásilky, aby zákaznící mohli sledovat zásilku.)

Přeji Vám příjemné nakupování v mém obchůdku!

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučenou zásilkou České pošty a balím ho do bublinkové obálky nebo krabičky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Materiál - Bezva Šperky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--