Narozeninová sleva 25%, při nákupu vložte kupon 1QI-FUH-FNS. Platí do 15. 6. 2019.
Profil uživatele
Materiál Kapli
Mgr. Jarmila Kaplanová | prodávající
Brno
Registrace: 21.8.2012

Vítám Vás ve světě materiálu pro Vaše tvoření.{#emotions_dlg.naruc}

Vstupte, prosím, a vybírejte ...

Nabízím Vám zde tvořivý korálkový materiál pro výrobu bižuterie, ale i jiných dekorativních výrobků a také něco z galanterního zboží. Postupně budu tento materiál vkládat, prosím podívejte se také na můj druhý profil https://www.fler.cz/koralkovani-kapli kde již některý korálkový materiál nabízím k prodeji (časem bude přesunut na tento profil).

Dále nabízím ostatní materiál, který už nijak nevyužiji ke svému tvoření a ráda bych se s Vámi o něj podělila. Už dávno jsou pryč ty doby, kdy byly mé děti malé - těch ušitých kalhot, triček, bundiček, upletených svetříků. Jedná se zejména o časopisy - pojďte zavzpomínat např. na sešitky Ateliéru Květen.

Vážím si všech tvořilek a tvořilců zde na Fleru, je mi ctí být mezi Vámi. Vážím si všech zákazníků, kteří zde nakupují ... vždyť je zde tolik krásných výrobků ...{#emotions_dlg.naruc}

Navštivte také můj profil https://www.fler.cz/koralkovani-kapli kde nabízím vlastnoručně zhotovené originální šperky pro Vaši krásu a podtržení osobnosti.

 

Děkuji za Vaši návštěvu.

 

Líbí se vám můj banner? Zvu vás do obchůdku jeho autorky Rope

 

 

Tak toto je můj lumpík Sydney.{#emotions_dlg.mala}

Miluje koukat z okna a balkonu.

 

A strašně rád se válí na pohovce nebo na posteli (říkám mu postelový pes).Mrkající

Způsob dopravy
Zásilky odesílám doporučeně Českou poštou. Pokud si objednáte více materiálu, platíte jen jedno poštovné, a to vždy to vyšší. Posílám ihned po připsání Vaší platby na můj bankovní účet resp. v úterý, čtvrtek a pátek. Při nákupu z obou profilů posílám zboží v jedné zásilce, platíte jedno poštovné. V Brně je možný osobní odběr, avšak až po předchozí platbě převodem na účet. V hotovosti platby nepřijímám. Při osobním odběru poštovné není účtováno.
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1.Úvodní ustanovení

1.1.  Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami prodejce Korálkování Kapli.

1.2.  Uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Korálkování Kapli (Mgr. Jarmila Kaplanová, IČ 01787276) prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/material-kapli, https://www.fler.cz/shop/material-kapli

1.3.  Těmito obchodními podmínkami jsou upravena vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

1.4.  Obchodní podmínky jsou platné od 24. 5. 2018.

2.Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1.  Kupní smlouva je uzavřena v českém jazyce a vzniká v okamžiku odeslání objednávky prostřednictvím webového formuláře na webu www.fler.cz

2.2.  Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím a nakupující je o potvrzení objednávky informován vnitřní poštou a elektronickou poštou na e-mailovou adresu, kterou zadal při nákupu. Kupující je povinen neprodleně provést kontrolu údajů uvedených v potvrzení o obdržení objednávky a v případě zjištění chyb (omylů při zadávání dat zákazníkem, apod.) bezodkladně vyrozumět prodejce.  

2.3.  Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout, a to buď částečně a nebo v celém rozsahu, a to např. z důvodu vyprodání zboží.

2.4.  Prodejce neakceptuje poznámky k objednávce, v nichž nakupující bez předchozí domluvy žádá zboží, které není skladem v dostatečném množství nebo zboží, které není v nabídce (např. jinou barvu, rozměr, druh korálku).

3.Platební podmínky a dodací podmínky

3.1.  Prodejce přijímá platby pouze převodem na účet, proto v souladu se zákonem č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb, nespadá prodej pod evidované platby elektronické evidence tržeb (EET).  

3. 2.  Kupující uhradí cenu zboží a náklady na dodání zboží (poštovné) předem, a to převodem na účet nejpozději do 10 dnů ode dne podání objednávky.

3.3.  Prodejce zašle zboží kupujícímu obratem, nejpozději však do 3 pracovních dnů od zaplacení (připsání částky na účet prodejce), nebude-li s kupujícím dohodnuto jinak.

3.4.  Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty, doporučeně.

3.5.  V Brně je možný osobní odběr, a to po předchozí platbě převodem na účet. Prodejce při osobním odběru nepřijímá platby v hotovosti. Při osobním odběru není poštovné účtováno.  

4.Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

4.1.  Kupující má právo odstoupit ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, neprodleně o tom informuje prodávajícího a nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení a ve vhodném obalu, pošle zpět, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží vrácené zpět není možné zaslat na dobírku.

4.2.  Prodejce vrátí kupujícímu částku za zboží a částku za doručení zboží (poštovné při dodání zboží od prodejce ke kupujícímu) bez zbytečného odkladu ihned po vrácení zboží prodejci .

4.3.  Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodejci.

4.4. Pokud mezi prodávajícím a kupujícím dojde ke spotřebitelskému sporu, má kupující právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

5.Ochrana osobních údajů

5.1.  Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

V Brně dne 24. 5. 2018

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
811121
30.5.2019 Narozeninová sleva 25%, při nákupu vložte kupon 1QI-FUH-FNS. Platí do 15. 6. 2019.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím