Milé zákaznice a zákazníci, od 16.8.2018 budu pracovat jen on-line a nebudu posílat balíčky. Objednávky standardně zasílejte, budu je přijímat. Odeslání na začátku září. Těším se na Vás :-) Přeji krásné letní dny!
Profil uživatele
Materiál-Lady O
Prodávající
Plzeň
Registrace: 23.7.2013

NOVÁ NABÍDKA PAPÍROVÝCH VÝSEKŮ!!!

Zboží zasílám Českou poštou, vždy připojišťuji.Dle velikosti zboží- bublinková obálka (nebo bublinková folie v obálce)nebo balík. V případě, že si vyberete z nabídky více zboží, platíte jen jedno poštovné. Pozor!!! Pokud objednáte více položek, poštovné se bude lišit (dle váhy a ceny balíčku) a bude upraveno v potvrzení objednávky. Lze si domluvit osobní předání - Plzeň. U poštovného do ciziny je potřeba po objednávce odsouhlasit výši poštovného vzájemnou dohodou. Zboží odesílám do 1-14 pracovních dnů po připsání částky na účet.

 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
823644
8.8.2019 DOVOLENÁ!objednávky od l5.8 do 1.9.budu odesílat začátkem září.Zaplacené objednávky do 13.8.odešlu do 14.8.Od 16.8.budu pracovat jen on-line. Děkuji za pochopení.Přeji krásné letní dny!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím