Domů Profil prodejce Materiál Tepalenka
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Medlov, ČR
  • 1056 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (48) 100%
Nadšenci: 50
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1056
Registrace: 17.9.2013
Město: Medlov
Stát: ČR
Důležitá informace: GDP-T5J-X1N 10% sleva

Materiál Tepalenka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Vážení příznivci tvoření, otevírám pro vás obchůdek s materiálem ke tvoření. 

Převážně budu nabízet korálky z minerálů, tromlované placky a jiné. 

Krásné podzimní dny přeje Tepalenka 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží u prodejce  Materiál Tepalenka (IČ 02366304). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.   

1.2. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že je seznámen s níže uvedenými obchodními podmínkami, souhasí s nimi a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky nakupujícím. 

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Nakupující má právo požádat prodávajícího o stornování objednávky do 24 hodin od jejího odeslání. Učiní tak vnitřní poštou.

2.4. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou.

2.5. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.6. Prodávající má právo přijatou objednávku odmítnout. 

2.7. Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.

2.8. Platbu bankovním převodem kupující uhradí do 5 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích je kupující informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky je prodávajícím zasílána upomínka vyzývající k uhrazení objednávky. Nereaguje-li nakupující na tuto výzvu a uplyne-li uvedená lhůta pro odeslání platby, prodávající provede stornování objednávky.

2.9. O průběhu vyřizování objednávky je kupující informován v sekci Můj nákup Fler/Události a elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.

2.10. Prodávající garantuje cenu zboží uvedenou v katalogu zboží v době objednávky.

2.11. Zboží je odesíláno vždy až po připsání platby na účet prodávajícího dle popisu u zboží ( většinouv do 3 pracovních dnů od této události). Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho převzetím.

2.12. Účetní doklad (fakturu) si nakupující může stáhnout elektronicky v sekci Nákup/Objednávky na Fler.cz. Tento doklad slouží zároveň jako dodací a záruční list. Na požádání zasílá prodávající vytištěný doklad.


3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to i bez udání důvodu.

3.2. Vrácené zboží musí být nepoškozené, nesmí jevit známky užívání nebo opotřebení. Pokud bylo zabaleno v dárkové krabičce, vrací se zpět včetně ní.  Zboží musí být zabaleno tak, aby se zabránilo  možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.3. Kupující je povinen o vrácení zboží předem uvědomit prodávajícího prostřednictvím vnitřní pošty.

3.4. Prodávající vrátí zákazníkovi odpovídající částku (cena zboží včetně poštovného a balného směrem od prodávajícího ke kupujícímu) do 3 pracovních dnů po obdržení vráceného zboží.

3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.


4. Dodací podmínky

4.1. Zboží je prodávajícím zasíláno prostřednictvím České pošty jako doporučené nebo cenné psaní za paušální částku 45 Kč pro ČR a 150 Kč pro SR. Tato částka zahrnuje i balné. Prodávající má právo poštovné upravit dle hmotnosti balíčku. O případném snížení nebo navýšení ceny poštovného je zákazník uvědoměn vnitřní poštou.

4.2. Zboží je odesíláno do 3 pracovních dnů od připsání peněz na účet prodávajícího.

4.3. Dodání zboží do Slovenské republiky není navýšeno o poplatky za mezinárodní převod peněz, vyšší je pouze poštovné.


5. Reklamace

5.1. Vzhledem k povazr produktu je možné zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.


5.3. Prodávající může nabídnout při výskytu vady o které nebyl kupující informován slevu z kupní ceny.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

  
7. Závěrečná ustanovení

7.1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

7.2. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2015.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Materiál Tepalenka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--