Domů Profil prodejce materially
Alena Sedláková
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Šlapanice, ČR
  • 10964 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (554) 100%
Nadšenci: 484
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10964
Registrace: 20.12.2013
Město: Šlapanice
Stát: ČR
Důležitá informace: Poštovné se slevou 50% při platbě předem na účet u objednávek od 600,- Kč (cena zboží bez poštovného). Do částky 600,- Kč se započítají i současně vytvořené objednávky z profilů AllyCraft a fiancée. Platí do 28.10.2020. Poštovné snížím při přijetí objednávky.

materially

/ Prodávající
Novinky
904175
2.10.2020 Poštovné se slevou 50% při platbě předem na účet u objednávek od 600,- Kč (cena zboží bez poštovného). Platí do 28.10.2020. Poštovné snížíme při přijetí objednávky.

 

Tento profil jsem založila pro vaši snadnější orientaci v mém zboží, jelikož se mnou nabízený materiál ztrácel mezi zbožím na mých dalších profilech. Najdete zde nabídku korálků, rokajlu TOHO, Miyuki, Matsuno i Preciosa, komponentů z chirurgické oceli 316L, chirurgické oceli 316, nerezové oceli 314, ale i z obecného bižuterního kovu. Dále různá nářadí a pomůcky ke tvoření, návlekový materiál, vlasové doplňky, ubrousky na decoupage a další.

Nabídku postupně rozšiřuji, takže při vaší další  návštěvě u mne bude určitě zase o něco pestřejší. 

BUĎTE SRDEČNĚ VÍTÁNI ZDE I NA DALŠÍCH PROFILECH:      

AllyCraft - zde naleznete šperky šité, ketlované, z minerálů - náušnice,                             náramky, náhrdelníky, záložky, brože a další

fiancée - zde vám nabízím nejen svatební šperky a doplňky.

 

Při nákupu současně na ostatních profilech je účtováno jen jedno poštovné, dle celkové velikosti objednávky.

 

Účty jsou zřízeny u těchtno bank:

                    image              

 

 

    https://www.fler.cz/images/alerg200x200.jpg

 

    

image

 

 

Poštovné za doporučený dopis je stanoveno pro zásilky o hmotnosti do 500 g. Při hmotnosti zásilky nad 500 g do 1000 g bude poštovné upraveno na částku 68,- Kč, při hmotnosti zásilky nad 1000 g do 2000 g bude částka poštovného zvýšena na 74,- Kč.

Balné (obálky, krabice, bublinkové folie ap.) neúčtujeme.

Vlastníme účet u Air bank a Fio banky. Pokud bude platba za objednávku připsána na náš účet do 14 hodin ( v pracovní dny ), bude Vaše zásilka odeslána týž den.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Balíme podle druhu zboží - krabička, obálka-bublinková folie. Budeme Vás informovat o podacím čísle, pod kterým byla zásilka odeslána. Fakturu lze vždy stáhnout v elektronické podobě pod objednávkou. Tištěnou přikládáme pouze na vyžádání. Šetříme přírodu :-). Na vaše přání můžeme zaslat i jako obyčejný dopis (nízké poštovné, ovšem bez záruky doručení). Takto lze zaslat pouze zboží, které se vejde do obálky o maximálních rozměrech 35,3 x 25 x 2 cm.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od materially

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--