Domů Profil prodejce MaTsu
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha, ČR
  • 110 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 25
Aktivita: aktivní
Prodáno: 110
Registrace: 27.3.2011
Město: Praha
Stát: ČR

MaTsu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás ve svém obchůdku. Jmenuji se Martina a studeji střední školu.

Zajímalo by Vás proč je mou přezdívkou MaTsu? Ve svých 14-ti letech jsem se náhodou přimotala k manze a anime. Ptáte se co to vlastně je?

Manga je označení pro japonský komix, který se od těch ostatní odlišuje jak kresbou tak i přístupem k příběhu. Díky odlišnosti japonské mentality jde rozhodně o zajímavé čtení a hlavně můžete poznat i jiný pohled na svět.

Anime se používá jako označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga. Většina anime vzniká ma základě mangy, ale existují i výjímky kdy nejprve vzniklo anime a teprve poté manga.

A teď zpět k mé přezdívce :). Pokud se chcete začlenit do otaku (označení pro nadšence mangy a anime) komunity budete se časem určitě chtít registrovat na nějáký web nebo do fóra aby jste mohli přispět svou troškou do mlýna. A nato rozhodně potřebujete přezdívku. Jak jinak než že jsem si našla seznam japosnký jmen s překlady a začala vybírat. Jedno z prvních co mě zaujalo bylo Tsukiko (měsíční dítě), ale ta se evidentně zalíbila i jiným. Proto jsem se s ní nespokojila a vybírala dál, tak jsem vyzkoušela další (byly 2 nebo 3). Ale stále to nebylo ono. Napadlo mě že bych mohla vytvořit valstní složeninu, z původní přezdívky jsem vzala první část a před tu jsem dala Ma. Až později jsem zjistla že matsu znamená v japonštině borovice. ^_^

 

Pro lepší přehlednost jsem se rozhodla prodej materiálu přesunout na sesterský účet Momi. Při současném nákupu na obou účtech je samozřejmě účtováno jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zasílám českou poštou doporučeně v bublikové obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MaTsu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--