Domů Profil prodejce Maxmilián
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Valašské Meziříčí, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 25.2.2011
Město: Valašské Meziříčí
Stát: ČR

Maxmilián

/ Prodávající
Novinky
275083
12.6.2014 Dosud jsem na fleru jen nakupovala a rozhodla jsem se Vám nabídnout své výrobky, které momentálně prodávám jen u nás. Doufám, že se Vám mé výrobky budou líbit.

Mé ruce neumí zahálet. Pořád musí něco tvořit. Můj kreativní svět je pestrý. Právě teď mé ruce nejčastěji odpočívají u šicího stroje.

Proto naleznete v mé nabídce převážně šité věcičky.

Nejdříve jsem fler používala na nákupy potřeb pro tvoření. Ale protože mé tvoření dosáhlo toho, že jsem začala v našem městě prodávat své výrobky, nastal čas, aby jste měli možnost vidět také tady co dokážu vytvořit.

Šiju z bavlněných látek, které předem vyperu, aby se nestalo, že se výrobek po praní srazí. Kombinace barev a motivů jsou různé. Ale pokud by jste si chtěli motivy sami nakombinovat není problém stačí napsat do zpráv. Toto se týká výrobků ze 100% bavlněného plátna.

Dětské čepice jsou šité z kvalitních úpletů.

Nabízím také háčkované a pletené čepičky a doplňky pro děti a dospěláky. Věcičky vyrábím ze 100% bavlny nebo akrylových přízí, vhodných na dané roční období.

Pokud by Vám nevyhovovala velikost či barevnost daného výrobku, ráda Vám vyrobím čepičku či doplněk dle Vašeho přání. Dodací lhůta většinou do týdne, podle množství předchozích objednávek.

 

Zboží odesílám českou poštou jako doporučený balíček za 69,- u tohoto doručování je balné zdarma. Takto zasílám zboží, které se nevejde do bublinkové obálky.

Zboží, které se vejde do bublinkové obálky zasílám jako doporučený dopis za 44,- + balné 5,-.

Reklamace zboží je samozřejmostí. Je nutné reklamované zboží doručit zpět na mou adresu.

Zboží vystavené na fléru je dostupné ihned, pokud není u zboží uvedeno jinak. Tudíž čeká na Vás až si jej koupíte a budete se z něj těšit :-)

Pokud máte zájem o jinou velikost, nebo o jinou kombinaci barev, prodlužuje se doba dodání o týden.

Tím, že prodávám výrobky u nás ve městě, může se stát, že materiál na výrobu dojde. Tím pádem se termín dodání prodlouží max. na 14 dnů, než dorazí materiál na výrobu.

Způsob dopravy
PPL
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Maxmilián

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--