Domů Profil prodejce Maya.art
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Povrly, ČR
  • 537 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (91) 100%
Nadšenci: 427
Aktivita: aktivní
Prodáno: 537
Registrace: 31.8.2009
Město: Povrly
Stát: ČR

Maya.art

/ Prodávající
Novinky
1059761
17.5.2023 NOVÉ nekonečně osobité náušnice v kolekci šitých náušnic: https://www.fler.cz/shop/...

 

Vítejte ve světě MAYA.art

Ve světě, kde realizuji svou kreativní duši.  Kde zapomínám na všední starosti a popouštím uzdu své fantazii. Kde mohu prezentovat svou představu o doplňcích podtrhujících ženskost. Občas nezapomínám ani na mužskou populaci a zatvořím si i pro ně. Mám ráda rozlet a nerada stereotyp, což se projevuje i v mé tvorbě. Proto často unikám ze zažitých technik k novým a nejraději je pak kombinuji. Nikdy ale zcela žádnou neopouštím a opravdu ráda se k nim vracím.

V mém kreativním světě tedy najdete šperky vyráběné různými technikami z rozmanitých materiálů. Lze tu mezi šperky vyčíst i mou cestu tvorbou. Od mých počátků věnovaných drátování a ketlování, přes návrat ke staré technice drhání, čili macramé, až po různé techniky šití korálků a tkaní náramků na tkalcovském rámu.

Má láska k tvorbě z korálků vznikala již ve věku dítěte, kdy jsem vyráběla korálková zvířátka a náramky přátelství. Nicméně jsem se ke šperkaření postupně dostávala až v dospělosti, protože mě v té době bavilo spoustu jiného tvoření . Ať už šlo o mé velmi oblíbené tvoření květinek z krepového papíru, či klasické vyšívání a pletení, nebo seznamování se s keramikou a paličkováním díky mé babičce, po které jsem zřejmě podědila šikovné a trpělivé ruce na titěrnou práci. S nadsázkou říkám, že je to mé druhé jméno (a ve skutečnosti i mé příjmení :-)). Tvořivost mi do vínku dali i moji rodiče. Mamka se často věnovala v našem dětství háčkování a pletení a táta domácímu kutilství. Vše, co se dalo doma vyrobit, se v jeho dílně vyrobilo. Památkou na tato hezká dětská léta je mi dodnes používaný doma vyrobený tkalcovský rám. Protože jsem nikdy nevydržela někde jen tak sedět se založenýma rukama, procestoval se mnou velký kus republiky a dělá mi parťáka dodnes :-)

Mým životním přáním je, svůj velký koníček proměnit ve skutečnou práci, protože věřím, že takové spojení práce a zábavy je velkým životním naplněním. A já obdivuji každého, kdo takového naplnění dosáhl!

S láskou Markéta

 

Všechno zboží je vyrobeno v nekuřáckém prostředí a v prostředí bez zvířecích alergenů:

 

Představuji Vám autorskou kolekci náramků "EMBRACING BRACELET" Usmívající se

Autorské náramky jsou určeny pro ženy, které baví kombinovat materiály, styly, barvy, pro ženy, které rády nosí výrazné a originální šperky, ale zároveň chtějí být ustrojené a připravené k odchodu ve vteřině. Tyto náramky tvoří několik jednotlivých náramků efektivně spojených v jeden objemný.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

   

             

Aktuální nabídku náramků sledujte v kategorii kolekce "EMBRACING BRACELET".

Více čtěte v mém blogu.

Originální náramky od Maya.art!

© 2012 Maya.art

Představuji Vám autorskou kolekci náramků "ORIGINAL" 

Autorská kolekce náramků "ORIGINAL" byla vytvořena na základě přání a poptávce zákazníků po originálním náramku doplněném o plíšek s rytinou jména. První náramek vznikl jako přání zákaznice vytvořit originální dárek. Náramek byl doplněn nejen originální rytinou, ale i jmény složenými ze stříbrných kostiček s písmenky. Náramek tak může připomínat důležité datum spojené s životní událostí, jméno vašich ratolestí, partnerů či jiných blízkých. 

 

Navrhněte si vlastní originální šperk! Obdarujte blízké originálním dárkem, udělejte radost sobě šperkem, který vám bude na každém kroku připomínat vaše nejbližší. 

 

Inspirujte se...

Více čtěte v mém blogu.

Originální náramky od Maya.art! 

© 2014 Maya.art

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, či Zásilkovna - výdejní místa. Baleno do bublinkové fólie a papírové obálky, u většího zboží do krabice. Vytištěnou fakturu posílám na vyžádání. Budu moc ráda za HODNOCENÍ Vašich NÁKUPŮ.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Maya.art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--