Oslavte 100 let Československa s Mazaným králíčkem a využijte 10% slevu na vše! Poslední předvánoční sleva platí do 28.10.2018
Profil uživatele
Mazaný králíček
Prodávající
Dolany u Olomouce
Registrace: 5.4.2012

Vítejte v království Mazaného králíčka!

Najdete tu originální šperky, které jinde neuvidíte, ať už hledáte dárek pro sebe nebo své blízké Úsměv

Mým nejoblíbenějším šperkem je brož, která velice originálně doladí váš outfit. Kam ji připnete, je jen na vás. Tady je pár tipů - na sako, triko, kabelku, kabátek, čepici, halenku, batůžek, kočárek...

  Dále tu najdete náramky, náušnice, náhrdelníky...

Pokud se vám některý kousek líbí a chcete ladit, ale v katalogu nenajdete nic, co by se k danému šperku hodilo, není nic jednoduššího než mi napsat zprávu, vymyslím vám sadu přímo „na míru“.

  Mám tu něco i pro vášnivé čtenáře!

Kovové záložky do knížky vám nejenom knížku krásně ozdobí, ale hlavně vždy pohodlně najdete stránku, na které jste skončili. A nejžhavější novinkou jsou obaly na knížku. Díky nim budete mít knihu pořád jako novou i když s vámi bude cestovat kamkoli.

Věřím, že se vám u mě bude líbit a najdete, co hledáte.

 

Hezký den, Terka

 

A na jakém Flerjarmarku mě v nejbližších dnech najdete?Dárek

 

 

 

 Miluju tě!LiebesbriefUšetřete na poštovném-k nákupu nad 1000Kč je pošta ZDARMA Stydlivý úsměv Slevy nelze kombinovat, poštovné se odečítá při přijetí objednávky.LiebesbriefMiluju tě!

 

 

 

 

Způsob dopravy
Vyzvednout zásilku osobně bez poštovného můžete v Galerii Moritz na FlerJarmarku nebo každý všední den na autobusové nádraží v Olomouci - po předchozí domluvě!! Dopravu zajišťuji Českou poštou jako doporučené psaní za 50 Kč, registrovaní uživatelé mohou využít i dobírku za 85 Kč. Umožňuji poslání malého balíčku do 300 Kč jako obyčejné psaní za 30 Kč, ale pouze na zodpovědnost příjemce!! Zboží je vždy řádně zabaleno v bublinkové folii, snažím se recyklovat staré obálky i fólii! Novinka! můžete si nechat balíček zaslat přes zásilkovnu - výdejní místa zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Obchodní podmínky

Reklamační řád:

Slouží k zajištění správného postupu při uplatňování a vyřizování reklamací vad spotřebního zboží. Byl vypracován ve smyslu zákona Občanského zákoníku v platném znění a zákona O ochraně spotřebitele v platném znění.

Záruka na zakoupené zboží začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem a její doba je závislá na druhu zakoupeného zboží, minimálně však 12 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se však na vady způsobené nešetrným zacházením, mechanickým poškozením nebo nesprávným užíváním. Reklamaci je možné uplatnit poštou nebo osobně. Náklady na dopravu k Prodejci hradí Kupující. Náklady ke Kupujícímu jsou hrazeny z prostředků Prodejce. V případě, že zákazník chce zboží reklamovat, musí nejprve kontaktovat prodejce zprávou přes vnitřní poštu Fleru a sdělit, že bude zboží reklamovat. Poté musí zboží řádně zabalit a zaslat na vlastní náklady na adresu prodávajícího. K reklamovanému zboží musí zákazník přiložit písemné sdělení o důvodu uplatňování reklamace a číslo objednávky.

V souladu se zákonem Občanského zákoníku (§ 1829), má Kupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako Koncový spotřebitel (tzn. nikoliv jako Podnikatelský subjekt). Kupující může realizovat toto své právo osobním vrácením zboží nebo doručením zboží na vlastní náklady prostřednictvím některého z přepravců (např. Česká pošta). Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží. Je možné vrátit i zboží použité, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.

V případě, že se Kupující rozhodne pro odstoupení od smlouvy, je nutné splnit následující podmínky: dodat zakoupené zboží s veškerým příslušenstvím (tzn. vč. faktury či paragonu, záručního listu apod.) na adresu prodejce uvedenou na faktuře či paragonu.


Zboží, které posíláte za účelem reklamace, nikdy neposílejte na dobírku.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
794865
16.3.2019 Vloženy nové záložky do knížky :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím