Profil uživatele
mazelboruvka
Monika Mazlová Borůvková | prodávající
Moravská Třebová
Registrace: 19.6.2011

Vážení zákazníci, letos se můžeme vidět na plánovaných akcích :

so 15.6. - Kolín - společenský dům

so 24.8. - Heřmanův Městec

ne 20.10. - Pardubice - 3.patro congress centre - Palác Pardubice

so 16.11. - Olomouc - společenský sál -  DŮM U PARKU

ne 15.12. - Pardubice - 3.patro congress centre - Palác Pardubice

 

Srdečně Vás zvu! KvětSvítíčko sluní

 

Ahoj/ dobrý den vítám vás na mých stránkách,

u nás se snad tvořilo od nepaměti, ale až na mateřské dovolené, jsem začala se seberealizací a v roce 2009 jsem objevila kouzlo korálků a zcela jim propadla!

Dva roky na to jsem objevila Fler a od té doby vám předkládám své výtvory s láskou tvořené.

Většina kousků je originál, stejně jako jste vy, vytvořen v momentální náladě, vyjadřující určitý pocit... Fotky jsou většinou ilustrační a vámi zakoupený šperk, bude vytvořen na míru s jistou dávkou improvizace a originality.

Zboží balím do bublinek, na přání lze i dárkové balení. Ráda vám splním přání, pokud bude jiné, než v mém obchůdku najdete.

Mám ráda jednoduchost a i když mám chuť vyzkoušet i jiné techniky, stále se nejvíc držím u ketlování a navlékání, které mě absolutně naplňuje.

Jsem věčný optimista a romantik a tak není divu, že u mě převládají Swarovski, perličky, kytičky, kamínky...vše co mě naplňuje štěstím a láskou a tu při výrobě předám ráda i vám...

V roce 2017 jsem se zhlédla v pořádání Flerjarmarků a našla svůj organizační talent o kterém sem ani netušila. Mrkáček A i proto se budu těšit v dubnu, říjnu a prosinci v Pardubicích, březen a listopad v Olomouci, červen a prosinec v Kolíně, v srpnu V Heřmenovém Městci, kde mě můžete vidět i na prknech, co znamenají svět, tentokrát v představení Světáci. Ale nejen tam. Vidět se můžeme i ve Žďáře nad Sázavou, v Moravské Třebové, nebo ve Svitavách..

Všem vám moc děkuji za podporu a zájem a těším se, třeba někdy na viděnou!  {#emotions_dlg.naruc}

Monika

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Monika Mazlová Borůvková prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mazelboruvka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 25.5.2018

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
795608
19.3.2019 Srdečně vás zvu na Flerjarmark v Pardubicích, který se koná 19-20.4. v Atriu Palác Pardubice, 3.patro - kongresové centrum. Přijďte s námi oslavit jaro! Těšíme se na vás!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím