Některý druh zboží se šije přímo na míru , je nutno dodat Vaše konfekční míry . Ateliérová tvorba a prodej společenských šatů je originální a v jednom kuse . MBárta Jewellery je originální jednokusová záležitost ,... více »
Profil uživatele
MBfashion
Prodávající
Praha 2
Registrace: 16.9.2009

 

 Miroslav Bárta vystudoval Střední průmyslovou školu oděvní a Vyšší odbornou školu oděvního návrhářství v Praze. V období studií se účastnil zahraničních stáží a realizoval zakázky pro prestižní firmy. Po ukončení studií se vrhl do světa módy. Ve svých 25 letech si získal rozsáhlou klientelu včetně řad českých celebrit, jako jsou např. Jana Šulcová , Kristína Kloubková, Libuše Vojtková, Kateřina Kristelová, Renáta Czadernová nebo Alan Bastien. Má rád extravaganci a volnou ruku při tvorbě. Jeho doménou jsou večerní šaty, ale i elegantní a sportovní móda, která zaručuje originální kolekce v omezeném počtu. A jako novinka značky Miroslav Bárta je bižuterie nesoucí jméno MBárta Jewellery .V roce 2010 byl účastníkem soutěže Svatební šaty roku s tanečnicí a modelkou Libuší Vojtkovou, spolupracoval jako kostymér pro televizní pořad Smím prosit? Na ČT1 a byl stylistou v pořadu Salon snů na TV Barrandov a internetové TV - MUVI.cz. Nyní moderuje vlastní pořad Co na sebe když. Spolupracuje se salony, kde se stará o vizáž klientů a tvoří jím šatník na míru. V poslední době vede občas přednášky na své vystudované škole, kde sděluje studentům, jaký je život módních návrhářů a co vše tento obor obnáší. V červnu  2010 otevřel ateliér značky Miroslav Bárta, ve kterém naleznete veškerou jeho tvorbu - poradenství v oblastí odívání, zakázkovou výrobu modelů, prezentace svatebních šatů a nově i modely pro volný čas a módu i pro děti. Přednášky o oděvním návrhářství a dějinách módy. V ateliéru vznikl také showroom, kde naleznete módu značky Miroslav Bárta,ale také značku Clarisse by Klára Haunerová. Oba spolupracují a tvoří krásné modely přímo pro Vás.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Po Praze k vyzvednutí. Jinak poštou pečlivě zabalené.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
58879
9.3.2012 Svatební šaty na míru!!! Sleva až 5O% !!!
Akce je časově omezena!!!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím