Profil uživatele
MCrepliky
Prodávající
Solnice
Registrace: 10.4.2020

Dobrý den,

vítám Vás na Flerovém profilu který je věnován mojí hrnčířské produkci. Jméno mé jest Martin Cvejn, jsem hrnčíř s 10 letou praxí a širokým polem působnosti.

Tento obchod je věnován replikám historické keramiky z mojí produkce. Repliky keramiky jso vyrábeny podle archeologických nálezů, nálezové dokumentace, či inspirovány dobovými nálezy. Kusy jsou točené na kruhu či modelované ručně. Pálím v elektrické peci, uvnitř nádob užívám vnitřní průhlednou glazuru (vhodná z hygienických důvodů) a povch nechávám režný bez úpravy, či opatřím engobou, a patinou, takže připomíná historický kousek. Není to ovšem LH.

Zde nabízené nádobí je dostupné skladem. V případě Vašeho zájmo mohu vyrobit i repliky dle Vámi dodaných podkladů (fotky či náčrt originálu).

Jestli máte chvíli času, budu rád když navštívíte i můj obchod s kuchyňskou keramikou MCkeramika, rovněž na Fleru.

Nejvíce posílám přez zásilkovnu - poštovné a balné 70Kč. Na přání je možno zaslat i Českou Poštou Doporučený balík - poštovné a balné 150Kč Baleno přiměřeně druhu zboží.

Obchodní podmínky

Objednání a odeslání zboží:

1) Odesláním závazné objednávky se nakupující zavazuje k úhradě zboží předem na udané číslo účtu.

2) Pokud si jako nakupující máte jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte mě nejdříve vnitřní poštou, až poté proveďte závaznou objednávku.

3) Po připsání platby odesílám zboží nejpozději do tří dnů prostřednictvím České pošty. Je možné zvolit osobní odběr – a to při předchozí domluvě prostřednictvím zpráv.

4) Všechny individuální požadavky je po třeba domluvit předem, týká se především výroby zboží na zakázku.

5) Ceny zboží jsou pevné, poštovné a balné je vždy uvedeno u zboží.

Vrácení zboží:

1) Zboží je možné bez udání důvodu do 14 dnů vrátit, dle zákona: § 53 odst. 7 občanského zákoníku. Zboží musí být bez vady, nepoužívané v původním stavu.

2) Před odesláním zboží zpět mě nejdříve kontaktujte.

3) Odeslání peněz ze strany prodávajícího probíhá až po přijetí a zkontrolování zboží zaslaného nazpět. Nazpět bude zaslána celá částka za zboží i za poštovné.

4) Poštovné pro odeslání zboží nazpět prodávájícímu platí zákazník. Zboží je nutné odeslat doporučeně prostřednictvím české pošty, (nikdy ne na dobírku).

5) Odstoupení od smlouvy do 14ti dnů, bez udání důvodu se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku, dle zákona: § 53 odst. 8 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. To platí pokud nebude předem domluveno případné vrácení nevyhovujícího vzorku.

Reklamace:

1) Zboží, které vykazuje vadu je možné reklamovat.

2) Vada nesmí být způsobena opotřebením nebo nepřiměřeným uživáním zboží.

3) Před odesláním zboží na reklamaci mě prosím nejdříve kontaktujte – vše individuálně domluvíme.

4) V případě uznání reklamace bude zboží opraveno, či zasláno nové, nebo budou vráceny peníze. V případně neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zpět.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím