Profil uživatele
MEBa design
Prodávající
Ostrava
Registrace: 24.4.2016

                          Vítejte v mém virtuálním obchůdku ;-)

 

        Šiji netradiční, designově propracované dětské nákrčníky z velmi kvalitních a pevných materiálů. Používám 100% bavlněná plátna a zatepluji různými druhy kvalitních plyšů - podšívám jemňoučkou hřejivou minkou nebo "hrubými" vysoce hřejivými plyši. Tento podšívkový materiál se nežmolkuje a nemění své vlastnosti ani po mnoha vypráních. Některé dívčí nákrčníky jsou doplněny ručně háčkovanými kytičkami. Nákrčníky mají regulovatelnou velikost díky čemuž si je oblíbili nejen děti, ale i dospělí.  

        Sortiment je doplněn stylovými čepičkami a roztomilými letními šátečky pro malé parádnice. V zimě zahřejí zateplené čepičky a různé typy tunelů. Čepičky podšívám kojeneckým plyšem s 80% bavlny, takže se příjemně nosí, nikde "nekoušou" a jsou vhodné i pro děti s velmi citlivou pokožkou nebo např. s atopickým exémem apod. Samozřejmostí je zvýhodněná cena při zakoupení celého kompletu.

 

 

 

 

                 

 

       

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím české pošty a balím do bublinkové fólie. Balíček odesílám po přijetí peněz na účet. Prosím do poznámky pro příjemce napište své jméno. Možnost osobního předání zdarma pro zákazníky z Ostravy.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
663711
19.10.2017 Drazí zákazníci, jsem teď v zahraničí a vracím se začátkem listopadu. Objednávky přijímám. Jen se jejich odeslání zdrží. V tuto chvíli nakupuji nové materiály takže se můžete těšit na novou kolekci.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.