Domů Profil prodejce Medulen
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Opava, ČR
  • 37 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 70
Aktivita: aktivní
Prodáno: 37
Registrace: 18.11.2009
Město: Opava
Stát: ČR

Medulen

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Už  od dětství jsem si oblíbila kreslení a malování, plánovala  jsem  si,  že budu  ilustrovat  dětské knížky a půjdu ve šlépějích svého dědečka  malíře  Jaroslava Josífka, který hlavně maloval Opavský kraj.  V průběhu  času jsem se stále více začínala zabývat věcmi kolem nás, které nejdou  fyzikálně vysvětlit. Právě esoterika mě  vrátila  zpátky  ke  kreslení  a  malování.  Najednou  jsem  měla  chuť vyjadřovat  své  pocity. Nejdříve barevnými křídami a jen na papír, později malováním na hedvábí a tvořením  z hlíny.  Pochopila jsem,  že  tady jsou mimořádně  široké možnosti. Mohu vytvořit obraz,  ale  také šál,  kravatu,  šaty,  sošky,  které  jsou originálem . Tvůrčí vyjádření mě mimořádně baví a naplňuje, pořád  v  něm objevuji  nové  a  nové  možnosti.  Jsem šťastná , že mohu  tvořit  něco, co potěší lidskou duši.

 

-  Vše dobré přeje                   Medulen

                 

Způsob dopravy
Andělské sošky: platba předem, zabaleno v dárkové krabičce v bublinkové folii, zaslání křehce balík do ruky 170 Kč nebo dle domluvy. U andělských karet to je přes převodní příkaz/platba předem/ pak poštovné je 65 Kč. U šperků je i možné na vlastní riziko poslat obyčejně za 30 Kč a nebo cokoliv předám osobně zdarma:).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Medulen

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--