Profil uživatele
Medulen
Prodávající
Opava
Registrace: 18.11.2009

 

Už  od dětství jsem si oblíbila kreslení a malování, plánovala  jsem  si,  že budu  ilustrovat  dětské knížky a půjdu ve šlépějích svého dědečka  malíře  Jaroslava Josífka, který hlavně maloval Opavský kraj.  V průběhu  času jsem se stále více začínala zabývat věcmi kolem nás, které nejdou  fyzikálně vysvětlit. Právě esoterika mě  vrátila  zpátky  ke  kreslení  a  malování.  Najednou  jsem  měla  chuť vyjadřovat  své  pocity. Nejdříve barevnými křídami a jen na papír, později malováním na hedvábí a tvořením  z hlíny.  Pochopila jsem,  že  tady jsou mimořádně  široké možnosti. Mohu vytvořit obraz,  ale  také šál,  kravatu,  šaty,  sošky,  které  jsou originálem . Tvůrčí vyjádření mě mimořádně baví a naplňuje, pořád  v  něm objevuji  nové  a  nové  možnosti.  Jsem šťastná , že mohu  tvořit  něco, co potěší lidskou duši.

 

-  Vše dobré přeje                   Medulen

                 

Způsob dopravy
Andělské sošky: platba předem, zabaleno v dárkové krabičce v bublinkové folii, zaslání křehce balík do ruky 170 Kč. U andělských karet to je přes převodní příkaz/platba předem/ pak poštovné je 60 Kč.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě https://www.fler.cz/medulen . Obchodní podmínky určují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (dále jen kupujících).

 1. Objednávka a uzavření smlouvy
 2. Veškeré objednávky provedené prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/medulen jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 3. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
 4. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 5. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři fler, pokud není v poznámce uvedeno jinak
 6. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou jeho převzetí a zaplacení kupní ceny. Ke každému nákupu Vám vystavíme doklad o prodeji. Tento doklad o zaplacení zboží uschovejte pro případ reklamace.
 7. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu https://www.fler.cz/medulen, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 8. Provozovatel není plátce DPH.
 9. Veškeré informace o změně stavu objednávky jsou odesílány na e-mail kupujícího, jenž je pečlivě sleduje, a jakékoliv nesrovnalosti neprodleně nahlásí prodávajícímu
 10. Dodací lhůty

Budeme se snažit odeslat Vám zboží co nejdříve. V případě, že si vyberete z naší nabídky výrobek, který skladem nemáme, budeme Vás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu informovat, v jakém termínu jej budeme moci dodat. Vzhledem k časové náročnosti na výrobu zde je nutno počítat s dodací lhůtou mezi 3 - 4 týdny. Pokud potřebujete tuto dobu urychlit, je třeba to neprodleně oznámít e-mailem či telefonicky a doba bude urychlena podle možností. Po expedici objednávky (odeslání k zákazníkovi) již není možné objednávku stornovat.

III. Poštovné a balné

Objednané zboží Vám zašleme prostřednictvím České pošty.

Osobní odběr je možný po předchozí dohodě a v tomto případě se samozřejmě poštovné ani příplatek za dobírku neúčtuje.

U objemově náročných objednávek si provozovatel z technických důvodů vyhrazuje právo na možnost rozdělit objednávku na více zásilek. Tímto jsou zajištěny potřebné podmínky pro bezpečnou přepravu zboží. Křehce přes českou poštu jde posílat jen do velikost M to je do 55cm. Samozřejmostí je, že je tento postup je nejdříve odsouhlasen s kupujícím. Pokud nenajdem vhodný způsob dodání zboží př. Kurýrem DPD kupující to, co nejdříve provozovateli nahlásí a objednávka tímto zaniká.

 1. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Na zboží tvořené dle fota a datumu narození se odstoupení od smlovy NEVZTAHUJE. Pokud se kupujíci na odstoupení klasického zboží rozhodne tak, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu a včetně všech dokumentů (návodů, záručních listů atd.) a případných dárků (bonusy za překročení limitu objednávky) poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nezasílejte na dobírku, doporučujeme jeho pojištění po dobu přepravy. Po obdržení a kontrole vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi zašle dobrobis na uvedenou částku. Po jeho potvrzení vrátí prodávající zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem nejčastěji na účet. Pokud prodávající zjistí poškození vráceného zboží, navrhne kupujícímu buď vrácení adekvátní částky nebo poslání zboží zpět. Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

 1. Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady a poškození přepravou je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu, následně bude informován o dalším postupu.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

 • a) vady vzniklé běžným používáním
 • b) nesprávným použitím výrobku
 • c) nesprávným skladováním nebo vystavením. Př. na mrazu

Postup při reklamaci:

 • 1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
 • 2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
 • 3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
 • 4) doklad o nabytí reklamovaného zboží

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. Při kladně vyřízené reklamaci, má kupující právo na vrácení peněz, bez poštovného, nebo na nové zboží.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
579267
13.12.2016 Tři další noví andílci z nejnovější kolekce!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím