Domů Profil prodejce medunka78
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Liberec 1, ČR
  • 19215 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (698) 100%
Nadšenci: 517
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19215
Registrace: 4.6.2013
Město: Liberec 1
Stát: ČR
Důležitá informace: Nákup výrobků v min. hodnotě 450 Kč (bez dopravného) bude odměnen dárečkem zdarma navíc! Na požádání můžeme v případě Vaší potřeby objednávky slučovat za jedno poštovné. Taková služba se hodí, pokud potřebujete např. ještě nějaký ten výrobek přiobjednat.

medunka78

/ Prodávající
Novinky
1040397
27.12.2022 Vážení a milí, děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v letošním roce dali. Přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a pevné zdraví v roce 2023!

 

            

Deset dobrých důvodů, proč si vybrat právě perníky vyráběné v pekařství MEDUŇKA:

1/ výrobky, výrobní prostory a zavedený systém HACCP jsou pod pravidelnou kontrolou ČZPI. 

2/ neobyčejně chuťově vyvážený, poloměkký až měkký medový korpus s úžasným aroma cizokrajného koření, které určuje nejen výtečnou chuť perníku z pekařství MEDUŇKA, ovlivňuje také velmi příznivě Váš trávicí systém. 

3/ perníkový korpus pekařství MEDUŇKA obsahuje minimálně 22% včelího medu a neobsahuje žádná barviva a chemické konzervanty, přirozeným konzervantem je právě vysoký obsah včelího medu v korpusu.  

4/ všechny perníkové výrobky jsou vždy pečlivě baleny, obaly jsou součástí ceny výrobku a za obaly nic navíc nepřiplácíte! Všechny používané obaly mají certifikát pro používání na potravinářské výrobky a tyto certifikáty jsou pravidelně kontrolvány ČZPI.  

5/ všechny výrobky jsou v souladu s platnou legislativou označeny platnými etiketami s přesným složením výrobku, s uvedením alergenů  a opatřeny datem minimální trvanlivosti. 

6/ v porovnání s kvalitou surovin a pečlivým rukodělným zpracováním jsou ceny výrobků udržovány v příznivé hladině pro spotřebitele. 

7/při výrobě cukrové polevy ke zdobení (malování) perníků používáme výhradně pasterované bílky nebo hotovou sušenou směs a tím je zabráněno především možnému riziku nákazy Sallmonelou.  

8/ jelikož je teoretická možnost, že i „mistr tesař se někdy utne“, jsou veškeré případné reklamace vyřizovány ve prospěch zákazníka. 

9/ všechny výrobky pekařství MEDUŇKA jsou vyráběny s mimořádným nasazením a láskou k perníkářskému řemeslu.  

10/ při prodeji našich rukodělných výrobků vždy uvádíme deklarovanou hmotnost výrobku (ve skutečnosti je téměř vždy o něco vyšší).

Přejeme Vám hodně radosti z nákupů a děkujeme za Vaši důvěru!

 

 

 Děkujeme ze srdce všem, kteří nás potěšili srdíčky a "boxíky" apod. a velice se omlouváme, že pro velké časové vytížení nemůžeme každému poděkovat samostatně a zvlášť. Vám všem, a zejména našim zákazníkům, patří velký dík a poděkování, jste motorem a smyslem naší práce! Vaše pekařství MEDUŇKA 25.2.2017

 

Způsob dopravy
Podle OP jsou výrobky zasílány Českou poštou jako Balík do ruky nebo Balík na poštu v režimu " Křehké zboží". Každý kousek zdobeného perníku v zásilce je balený v bublinkové fólii zvlášť! Pokud ale volíte jiný způsob dopravy např. Balíkovnu, Zásilkovnu atd. není možné Vaše zboží zaslat jako Křehké zboží a zodpovědnost za případné poškození při dopravě je tak na straně zákazníka! Děkuji za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od medunka78

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--