Profil uživatele
Mefi
Prodávající
Brno
Registrace: 30.6.2009

Zdravím všechny návštěvnice a návštěvníky těchto stránek!

Chleba, střechu nad hlavou a milované francouzské sýry si sice dopřávám díky práci v reklamních agenturách, ale srdeční záležitostí je pro mě odjakživa vymýšlení rozličných oděvů a spojování různorodých materiálů, ať už šitím, pletením nebo jiným způsobem (vyjma kancelářské sešívačky). Občas si svoje dílka i vyfotím, ale raději zachycuji hory, zážitky z cest a různé skopičiny vlastních i „vyseznámených“ dětí.

Baví mě kombinovat a vytvářet nestandardní kousky, občas se potrápit i s novou technikou, bezvadně to čistí hlavu .-) A kdo ví, třeba se mi časem podaří opustit hektické město, ucho odlepit z telefonu, rozprostřít všechny nákresy, náčrty a skici po dřevěné podlaze a pravidelně usedat s jehlicemi a pořádným hrnkem čaje na zápraží chalupy...

 

Vracím se sem po delší době s náručí novinek - ručně šité deníčky, diáře, přání, pohlednice a další drobné radosti, to vše pod novou hlavičkou Třetí přání. 

Všechny texty a použitá grafika jsou z vlastní zahrádky, případně na trhu poctivě zakoupené ovoce přetavené do koláčů nebo marmelády :-)

Užijte si prima chvíle a udělejte si radost - ať už pořízením něčeho pěkného pro sebe nebo jako dárek, nebo pokoukáním. 

 

Pohodový den přeju

Mefi

Způsob dopravy
Doprava Česká pošta doporučeně po připsání úhrady na účet, balení dle charakteru konkrétního výrobku (bublinková folie, kartonová krabice). Odeslání cca do 3 dnů od přijetí a zaplacení objednávky nebo dle domluvy, vrácení zboží po domluvě je možné.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím