Domů Profil prodejce MELANGE
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • HOLEŠOV, ČR
  • 788 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (258) 100%
Nadšenci: 712
Aktivita: aktivní
Prodáno: 788
Registrace: 27.8.2009
Město: HOLEŠOV
Stát: ČR
Důležitá informace: Velký výběr plněných polštářků, kouzelnych pásu relaxacnich sedáku. Pestrý výběr plenkovniku a šustítek pro miminka!

MELANGE

/ Prodávající
Novinky
1025720
2.10.2022 Pestrý výběr polštářku a kouzelnych pásu k nahřívání!!!

Vítáme Vás v našem obchůdku-:))
 Nabízíme výrobky z pohanky a špaldy-relaxační sedáky,kouzelné pásy,polštářky,područky.
Naším přáním je spokojený zákazník-proto neváhejte nás kontaktovat -při jakémkoliv problému s výrobky,rádi Vám ušijeme výrobky i na Vaše přání!!
Přejeme krásné pokukování-:))i případné zakoupení-:)
Vaše MelangeUsmívající se

 Prosové polštářky+prosové pásy+prosové mazlíčky-super trojka k nahřívání!!!  

 


 

 

 Pro miminka Plenkovníky-Veliký výběr i na přání!
Šustíka pro miminka-super sada - praktický dárek pro maminku i miminko!

 

 

 

 

NĚCO O SLUPKÁCH!!!!!!!!!!!!!

Proč se opět vracíme k přírodním materiálům?

Jsou zdravější. Již naši předkové uznávali a využívali pohankové a špaldové slupky k odpočinku a k rušení zátěžových geopatogenních zón.

Polštář, naplněný tímto BIO materiálem, má mnoho výhod oproti obvyklým náplním jako jsou umělá vlákna, pěna a peří. Tou nejvýznamnější je fakt, že neztrácejí objem a dokonale se přizpůsobí anatomii Vaší hlavy, krku a páteře a tím jim po celé ploše zaručí pružnou oporu. Svalstvo se může zcela uvolnit a tím dochází k hlubokému zotavujícímu spánku. Polštář je velmi elastický, rychle a dobře se formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje bolesti tím, že na bolestivá místa netlačí Je-li přikládán nahřátý na bederní oblast, ulevuje nejen od bolesti páteře, ale napomáhá rozpouštět i písek v močových cestách a působí hojivě při onemocněních ledvin.

Výhodou také je,že v náplni může volně cirkulovat vzduch, čímž se zamezuje zapaření a následným problémům s pokožkou. Tato vlastnost je velmi důležitá pro miminka a pro pacienty odkázané na vozík či lůžko. Každá rostlina má svou energii a tato energie ovlivňuje prostředí, ve kterém rostlina vegetuje. Energie však nemizí ani po sklizni rostliny a dále působí, tentokrát v lidském těle jako potrava pro organismus.

Na co používat pohankové a špaldové biovýrobky?:

pro každodenní uvolňující zotavující účinek;jako podpěra hlavy nebo zátylku při čtení nebo sledování televize;jako izolující teplá podložka pod nohy;jako obkladový polštářek;zahřívadlo při různých potížích a nemocech;jako podložka pod myš k počítači;při pohodlném cestování za zátylek i záda;jako podložka na židli doma i při práci v kanceláři;při pohodlném cvičení jógy , při meditaci, relaxaci;při čajových i jiných dýchánkách;při jízdě autem k eliminaci nárazů. 

   

image   image

 image

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od MELANGE

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--