Profil uživatele
melinda25
Prodávající
Kraslice
Registrace: 13.4.2013

Prodej je dočasně pozastaven.

Buďte vítáni v mém obchůdku všechny tvořivé duše a snílci Usmívající se

Zdravím Vás

  Jmenuji se Eva a bude to už nějaký ten čas, co jsem doslova propadla fascinujícímu světu fimo hmoty, z níž jsem se zpočátku pomalu učila vyrábět všechno možné, abych posléze definitivně zakotvila u výroby fimo šperků, což mě v současné době zajímá a baví nejvíce.

  A abych toho rozptýlení od běžného života neměla málo, tak se ještě tento kouzelný fimo svět snažím vyvažovat a kombinovat s velice pestrou říší korálků, u nichž se také soustřeďuji především na výrobu šperků z korálků.

  Těmto činnostem se věnuji hlavně pro svou vlastní radost, potěšení a pro dobrý pocit z vlastnoručně vyrobených originálních výtvorů, které dělám podle své fantazie nikoliv jakýchkoliv norem, i když přiznávám, že se nebráním možnosti dovzdělávání na různých kurzech a někdy je dokonce i vyhledávám. Nově nabyté dovednosti se potom ve své práci snažím zúročit. Ale není to tak, že bych se těmito kurzy a radami doslova řídila. To pro mě zkrátka není Mrkající.

  Přeji Vám příjemný zážitek při prohlížení mého obchůdku a již předem všem děkuji za kladné projevy v komentářích a za Vaši přízeň Líbající.

 

               

Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce. Po předchozí domluvě mohu zásilku poslat i obyčejně.

Na Kraslicku a okolí (např. Sokolov, Cheb) mohu po domluvě zboží doručit i osobně bez poštovného.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím