Domů Profil prodejce Mellissa
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Prachatice, ČR
  • 32 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32
Registrace: 9.5.2011
Město: Prachatice
Stát: ČR

Mellissa

/ Prodávající
Novinky
944282
16.4.2021 Moji milí, vzhledem k tomu, ze je opět dostupná Fler doprava, budu zasílat touto službou. Ceny budou vždy přepocitany k aktuální objednávce. Bude pripocteno 90 Kč, pokud si budete přát zaslat zboží na adresu, Pokud na výdejní místo zásilkovny, bude připočteno 60 Kč.

 

Děkuji za návštěvu v mém obchůdku.

Vytvářet věci, které dělají druhým radost, je má radost. Jsem floristka a květiny provází celý můj život. Neumím si bez nich představit vůbec nic. Bohužel, živé květiny nevydrží moc dlouho a tak jsem se rozhodla vytvářet další věci, které budou dělat radost dlouhodobě. Největší inspirací je moje malá holčička. Věřím, že mé výrobky budou přinášet radost a dobrou náladu ........

Před zhruba dvěma lety jsem se začala věnovat technice tečkování a mandalám. Je to nádherná možnost využít krásné barvy a přírodu. Příroda je nekonečnou studnicí inspirace.

Pokud se Vám cokoli z mého zboží líbí a bylo již prodáno, neváhejte mě kontaktovat, určitě společně vymyslíme něco, co Vás potěší.

Způsob dopravy
Preferuji a počítám s Fler dopravou, pokud chcete použít Českou Poštu - prosím napište mi to do poznámky a dopravné bude upraveno dle sazebníku ČP. Zboží je baleno do kartonového obalu s výplní, která zabrání poškození. Pro případ zasílání do zahraničí bude platba navýšena dle aktuálního sazebníku ČP.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mellissa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--