Domů Profil prodejce Merlini
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 3, ČR
  • 1974 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (280) 100%
Nadšenci: 619
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1974
Registrace: 27.9.2014
Město: Praha 3
Stát: ČR
Důležitá informace: DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 999,- / bez poštovného a v rámci ČR /, platí do odvolání. Malé náušnice nebo anděl ap. pro radost k nákupu nad 399,- (bez poštovného)
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 17.6.2022 00:00 z důvodu "Přerušení činnosti do odvolání".
Děkuji za pochopení

Merlini

/ Prodávající
Novinky
961591
9.8.2021 Obchod uzavřen z osobních důvodů, děkuji za pochopení.

KAM SMĚŘUJI ? K tomu, že budu jednou pod kokosem s věčným sluncem nad hlavou a nekonečným oceánem před sebou ...

DNES JSEM JEŠTĚ TADY ...

Kdo jsem ? Hravá, smutná, veselá, prázdná, plná, neklidná z nicnedělání, klidná z nicnedělání ...

Kdy jsem nejštastnější ? Vždycky ...

Kdy jsem nejsmutnější ? Vždycky ...

Kdy má život smysl ? Vždycky ...

Kam jdu ? Pod kokos ...

JSEM V PODSTATĚ ŠŤASTNÁ BYTOST ...

Vlastní tvorba - autorské mandaly nejen jako šperk, jiné z minerálů, etno šperky, motivy co mne napadnou, precizní ruční výroba - za tím jsou dvě ruce, dvě nohy, jedna hlava a jedno otevřené svobodné srdce ... 

Svoboda je především stav duše ... / klikni pokud chceš /

 

 

 

Free counters!

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Dobrý den, mám radost, že se Vám mé věci líbí a děkuji za objednávku.

Nepřehlédněte prosím: 1/ info k platbě obdržíte @/sms. Úhrada obj.by měla být na účtu prodejce nejpozději do 5 kalend. dnů  2/ úhrada kartou=náklady hradí prodejce 3/pokud zásilku neobdržíte do 7 kalend. dnů ode dne odeslání, kontaktujte neprodleně prodejce.  V případě  jiného problému také, vše se dá při dobré společné komunikaci vyřešit. Daň. doklad ke stažení najdete po doručení zboží u své obj.

Věnujte, prosím, pozornost přílohám - vhodné pro uložení ve Vašem PC, aby jste informace v případě potřeby měli hned po ruce nebo k odeslání někomu dalšímu - k přírodě šetrnější způsob předání informací než tisk na papír. Poslední přílohu Přání, klasický formát fotografie 15 x 10 cm, lze vytisknout ve fotolabu nebo doma, přeložit na 1/2 a použít pro personalizovaný text, pokud pořizujete šperk jako dárek.  

Jste-li spokojeni udělá mi radost Vaše doporučení blízkým a známým a ohodnocení obchodu / vlevo dole u objednávky pod Akce. / Pokud chcete být včas informováni o novém zboží, akci ap., aktivujte si funkci Sledování / mohou jen registrovaní, lze kdykoliv zrušit /.

Přeji jen dobré dny. Merlini / Irena Vyčítalová

 

----------------------------------------------------------------------Dobrý den,
vycházím vždy z délky sdělené zákazníkem a nepřidávám nic, protože někdo chce volnější, někdo upnutější náramek:) Ideální je změřit zápěstí papírovým metrem nebo proužkem papíru, šnůrkou ap. /s vůlí, jaká vyhovuje/, udělat si značku a následně přeměřit,  pak by to mělo sedět :) 

--------------------------------------------------------------------

Dobrý den,
dosud nebyla bankou zaznamenána úhrada objednaného zboží v uvedené 5ti denní lhůtě - 1/pokud jste již uhradil/a, prosím o datum a č.účtu/platby 2/v případě neočekávané situace na Vaší straně informujte, prosím, prodejce 3/v případě, že jste si nákup rozmyslel/a, objednávku prosím zrušte, ať není zboží blokováno dalším zájemcům. Nejde o sériovou výrobu, kde se snadno zboží nahradí dalším a pro Vaši objednávku mohlo být toto zboží staženo z prodeje i z dalších e-shopů. Děkuji za pochopení.

S přáním hezkého dne Vyčítalová I./Merlini

----------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

zboží bude odesláno v souladu s vyjímkou uvedenou v OP a na profilu prodejce = pro případ mimořádné situace /osobní důvody, před vánoci, nemoc ap./ platí možné zdržení odeslání o 1- 4 prac. dny, tj. ve Vašem případě XX.XX.+3 dny = XX.XX. a dnes také bude zboží odesláno. Děkuji za pochopení.

Přeji hezký den. S pozdravem Vyčítalová Irena

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno jako cenné nebo doporučené psaní pečlivě zabalené a v odpovídajícím obalu s ohledem na povahu zboží. Odesílám 1 - 2 x týdně, balné ani dopravu na poštu neúčtuji. Dopravce aktuálně Česká pošta, a.s. Osobní převzetí není v současné době možné - platí do odvolání. Děkuji za pochopení.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Merlini

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--