Z důvodu aktuální situace budou dočasně zásilky odesílány pouze 1x týdně, děkuji za pochopení. DÁREK K NÁKUPU = nad 399,- Kč K nákupu nad 1000,-Kč dostanete dárky dva a někdy i tři :)* / nákup = bez poštovného /
Profil uživatele
Merlini
Prodávající
Praha 8
Registrace: 27.9.2014

UPOZORNĚNÍ: z důvodu aktuální situace v zemi budou dočasně zásilky odesílány pouze 1x týdně / pá, so /, děkuji vám za pochopení.  

VŽDY NĚCO NAVÍC ... vítám vás, přeji nalezení právě toho, co jste hledali a děkuji za návštěvu. Ať už si vyberete svůj šperk nebo si "jen" budete prohlížet pro radost ... 

Na spokojenosti druhých mi záleží - hodnocení zákazníků si můžete přečíst tady

Vlastní tvorba - hlavně mandal a dalších motivů, precizní ruční výroba - za tím jsou dvě ruce, dvě nohy, jedna hlava a jedno otevřené srdce ... 

O mě - jsem štír, vystudovala jsem uměleckou školu a celý život se věnuji hledání "nového", pro které nezapomínám na "staré" lásky ... tvořím, hraji si s grafikou, ilustrací, smaltem, fotím - vše, co mi přijde jako dobrý nápad ... proč ?

protože ... dozvíte se po přeskočení blbé reklamy :) a doporučuji přečíst si také knihu pana R.D. Bacha Jonathan Livingston Racek. Miluju i filmové zpracování ...

 

 

 

Free counters!

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

UKÁZKA Z KATALOGU MANDAL - aktuálně 600 mandal z let 2008 - 2018 Zaslání on-line katalogu pro snadnější výběr a v kvalitním rozlišení /origi- nální velikosti vnitřní Fler poštou je možné na přání po částech / realizace on-line a tištěného pokračuje postupně a bohužel pomalu /

image

 

 

Na galerii se pracuje, děkuji za pochopení *

 

 

 

 

Vytvořila jsem nové mini pevné kartonové krabičky - tématické obaly, které mohu být zároveń koncem zmatků ve Vaší šperkovnici či šuplíku a jsou ideální i do kabelky, na cestování ap. :)

image

---------------------------------------------------------------------------------

Pracovní texty

Dobrý den,

mám radost, že se Vám mé věci líbí a děkuji za objednávku.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

1/ informace k platbě obdržíte  e-mailem / sms zprávou. Úhrada objednávky by měla být na účtu prodejce nejpozději do 5 kalendářních dnů.

2/ v případě, že zásilku neobdržíte do 7 kalend. dnů ode dne odeslání / údaj zasílaný emailem kupujícímu Flerem /, kontaktujte neprodleně prodejce. 

V případě  jiného problému také, vše se dá při dobré společné komunikaci vyřešit.

Věnujte, prosím ,pozornost informacím v příloze, zasílané vzápětí k objednávce Fler poštou. Jde o, k přírodě šetrnější, způsob předání informací ke zboží. Děkuji za pochopení.

Daňový doklad ke stažení v elektronické podobě najdete po odeslání / doručení zboží u své objednávky. 

Jste-li spokojeni, udělá mi radost Vaše doporučení blízkým a známým a ohodnocení obchodu / vlevo dole u objednávky =mohou jen registrovaní /.

Pokud chcete být včas informováni o novém zboží, akci ap., aktivujte si funkci Sledování / lze kdykoliv zrušit, službu mohou využít jen registrovaní /.

Přeji jen dobré dny. Merlini / Irena Vyčítalová

---------------------------------------------------------

Přílohy - vhodné pro uložení ve Vašem PC, aby jste informace v případě potřeby měli hned po ruce nebo k odeslání někomu dalšímu.

----------------------------------------------------------------------

Dobrý den,
dosud nebyla bankou zaznamenána úhrada objednaného zboží - 1/pokud jste již uhradil/a, prosím o datum a č.účtu/platby 2/v případě neočekávané situace na Vaší straně informujte, prosím, prodejce 3/v případě, že jste si nákup rozmyslel/a, objednávku prosím zrušte, ať není zboží blokováno dalším zájemcům. Nejde o sériovou výrobu, kde se snadno zboží nahradí dalším a pro Vaši objednávku mohlo být toto zboží staženo z prodeje i z dalších e-shopů. Děkuji za pochopení.

S přáním hezkého dne Vyčítalová I./Merlini

-----------------------------------------------------------------------------------Dobrý den,

zboží bude odesláno v souladu s vyjímkou uvedenou v OP a na profilu prodejce = pro případ mimořádné situace /před vánoci, nemoc ap./ platí možné zdržení odeslání o 1- 3 prac. dny, tj. ve Vašem případě XX.XX.+3 dny = XX.XX. a dnes také bude zboží odesláno. Děkuji za pochopení.

Přeji hezký den. S pozdravem Vyčítalová Irena

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno jako cenné nebo doporučeně v plastové nebo bublinkové obálce nebo krabičce 1 - 2 x týdně, balné ani dopravu na poštu neúčtuji ... Osobní převzetí není v současné době možné.*KOMPLETNÍ INFORMACE O ZBOŽÍ, PLATBĚ, DOPRAVĚ atd. najdete v Info od A do Ž / v liště zde nahoře /
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

KUPNÍ SMLOUVA

1/ Kupující svou objednávkou souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami.

2/ Kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím platí od přijetí objednávky prodejcem.

3/ Nakupující je o přijetí objednávky / platby / odeslání zboží informován systémem Fler.cz / u objednávky, na e-mail, uvedený při nákupu.

4/ Zboží vytvářím / až na vyjímky / v identické podobě až po úhradě, jde o všeobecně, hlavně k přírodě šetrnější metodu, než je výroba na sklad.

PLATBA A DODACÍ PODMÍNKY

1/Úhrada v CZK na uvedený bankovní účet, platba v jiné měně aktuálně pouze na PayPal - č. účtu vycitalovairena@seznam.cz, Platba by měla být zaevidována na účtu prodejce nejpozději do 5 kalendářních dnů. Dańový doklad v elektr. podobě najdete po odeslání / obdržení zboží u své objednávky.

2/ Kupujícímu je vystavena elektronická faktura, která je ke stažení u objednávky po odeslání / obdržení zboží, tj. cca do 7 dnů. 

3/ Prodávající odesílá zboží nejpozději v souladu s dobou k odeslání uvedenou u zboží, běžně do 4 pracovních dnů následujících po dni zaevidování platby na účtu prodávajícího. V období před vánoci a v mimořádné situaci /např. nemoc / se může tato doba prodloužit cca o 1-3 dny.

4/ Zboží je odesíláno jako doporučené / cenné psaní /ems atd. Českou poštou, pečlivě zabalené. Balení, obaly zboží / kromě výslovně uvedených u zboží /, přílohy a doprava na poštu nejsou účtovány / zahrnuty do celkové ceny. Česká pošta doručuje zásilku zpravidla do 1-2 dnů.

5/ V případě,že zásilka není dopravcem doručena do 7 kalendářních dnů ode dne odeslání uvedeného u objednávky, je zákazník povinen neprodleně informovat prodejce.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

1/ Kupující může do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit bez udání důvodu a zboží prodejci v této lhůtě vrátit.

2/ Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy v případě, kdy bylo zboží vyrobeno na zakázku nebo na přání upraveno.

3/ Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce písemně informovat a to vnitřní poštou pod objednávkou.

4/ Zboží musí být vráceno kompletní, nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a v kompletním, nepoškozeném původním dárkovém obalu zboží, vč. všech příloh, bezpečně zabalené, aby se zamezilo případnému poškození při přepravě.

5/ Prodejce má právo nedostatečně zabalenou či při přepravě poškozenou zásilku od přepravce nepřevzít.

6/ Zboží při vrácení není možné zasílat dobírkou. Poštovné hradí kupující.

7/ Po doručení kompletní a nepoškozené původní zásilky zpět prodejci, bude nakupujícímu vrácena cena zboží do 7 dnů / pracovních /.

8/ V případě nepřevzetí zásilky kupujícím, má prodejce právo na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení ceny zboží kupujícímu bez poštovného, popř.nárokovat úhradu nákladů souvisejících s nepřevzetím zásilky.

REKLAMACE

1/ K objednávce je kupujícímu vystavena elektronická faktura, která slouží i jako doklad pro případ reklamace.

2/ Záruka na zboží se nevztahuje na zboží opotřebené používáním či poškozené nevhodným nebo nešetrným zacházením.

3/ Délka záruky se řídí aktuálně platnými předpisy / zákony pro Českou republiku / popř. EU.

Pro mimosoudní řešení případných sporů se spotřebitel může obrátit na Českou obchodní inspekci www.coi.cz.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.3. 2016

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
868348
8.3.2020 Když se nedá spát, tak aspoň nominace :) https://www.fler.cz/prehl...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím