Domů Profil prodejce MervaM
Martina Mervová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brno, ČR
  • 493 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (275) 100%
Nadšenci: 2386
Aktivita: aktivní
Prodáno: 493
Registrace: 1.3.2009
Město: Brno
Stát: ČR

MervaM

/ Prodávající
Novinky
723297
20.5.2018 Pár kvetoucích novinek...tak trochu návrat do minulosti...té mé:-)https://www.fler.cz/zbozi...

♥ děkuji za Vaši návštěvu ♥ 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,jmenuji se Martina Mervová. Na SŠ jsem studovala malbu, na VŠ grafický design. Vždy mě ale přitahovalo umění a řemesla, která nevznikají jen u plátna a v počítači, ale především ta tvořená z hmoty, plácaná z hlíny, motaná z drátu, tesaná z kamene, kutá ze železa.... Pořádně si vše ohmatat, cítit materiál, hmotu, strukturu a tvar....Objevila jsem drát, který mi na první pohled učaroval a byl aktuálně nejdostupnější mým možnostem. 

Prostřednictvím něj se snažím realizovat své nápady a sny.

 

Když se nepustíte za svým snem a budete se bát, že něco pokazíte a budete stále na něco čekat...nikam nedojdete, naplnění nepocítíte, svůj klid nenajdete....

I cesta může být cíl :-)

Drátu se věnuji od roku 2004 a stále mě nepřestává bavit. Naopak...je to černý ,, kůň", kterého mám a budu mít v srdci stále.

Práce s drátem se pro mě stala útěkem z reality všedních dní...... V hlavě se mi stále rodí nové a nové nápady...Každý nápad je pro mě výzvou.

 

Vždy se snažím být originální. Uznávám a respektuji autorská práva.  Tohoto přístupu si velmi vážím i u ostatních tvůrců.

 Technika, kterou drátuji, je velmi časově náročná, pracná, ale výtvory jí takto opletené, jsou pak velmi pevné a stabilní.

Ráda se nechávám inspirovat přírodou, vším kolem nás a lidmi v něm. Tvorbou současnosti i minulosti.... Všechny díla jsou mými dětmi. A když dozrají a vydají se do světa, věřím, že vždy budou dělat radost nejen mě, ale i druhým. To je můj sen...

 

Fandím všem, kteří ,,tvoří“. Fandím všem, kteří se nebojí jít za svým snem, kteří se nebojí ukázat kousek sebe sama…..dát kousek ze sebe ostatním....

 

Děkuji všem za podporu ať už ve formě srdíček, milých textů a komentářú,

ale i návštěv a nákupů.

Vy všichni  jste mou inspirací, motivací a té není nikdy dost...DĚKUJI

IČ: 01000144

Budu ráda, když navšívíte i mou Galerii v záložce https://www.fler.cz/mervam#galerie ,

boxík se zbožím v uspěšných TOP nominacích za které moc děkuji  https://www.fler.cz/flerbox?fid=309845

a také druhý obchůdek, který najdete pod názvem MervaM atd.. Zde jsou dílka trochu z jiného soudku...Budu se těšit na Vaši návštěvu:-)

 

 

Pokud budete mít chvilku, můžete nahlédnout na něco málo

z mé a k mé tvorbě.

Bydlím na sídlišti, a o to víc si cením, když můj balkón, kromě stálých a vždy vítaných kosích i holubích návštěvníků, navštíví ti méně častí, jako jsou červenky, zvonci a letos bohužel vzácně i modřinky a vrabci. K mému potěšení, osídlila náš balkón rodinka rehků a vyvedla čtyři zdravé krasavečky. Často tedy tyto drobné a velmi pilné, odvážné a silné drobečky v mé tvorbě najdete v různých podobách a formách ztvárnění. Mou největší láskou jsou tedy ptáčci:

 

K dalším oblíbencům, patří koně:

Ráda kombinuji drát s různými přírodninami. Nejčastěji se dřevem a kamenem. Ale v serii  ,,Vzpomínky mého srdce", jsem do drátovaných srdíček uzavírala všelijaké předměty...sběratelské kousky z cest, střípky vzpomínek z minulosti mé i jiných, a tak se do srdíček uzavíraly občas různé podivnosti....

 

 

Životem nás provázejí, někdy živí, někdy o nich víme a někdy naopak...každý jim říká jinak...v sobě a pro sebe jim říkáme taky různě, tady třeba bytosti...?

  Další obrázky budu průběžně doplňovat, takže možná, když nakouknete příště ....bude jich zase o něco víc...Děkuji za Vaši návštěvu.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta i osobně, záleží na místě bydliště nakupujícího:-) Poštovné podle aktuálního ceníku a vybraného způsobu doručení od ČP ....Při nákupu nad 2.000,- Kč - poštovné zdarma:-) Pro nakupující z EU poštovné na základě domluvy.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MervaM

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--