Profil uživatele
MervaM
Martina Mervová | prodávající
Brno
Registrace: 1.3.2009

♥ děkuji za Vaši návštěvu ♥ 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,jmenuji se Martina Mervová. Na SŠ jsem studovala malbu, na VŠ grafický design. Vždy mě ale přitahovalo umění a řemesla, která nevznikají jen u plátna a v počítači, ale především ta tvořená z hmoty, plácaná z hlíny, motaná z drátu, tesaná z kamene, kutá ze železa.... Pořádně si vše ohmatat, cítit materiál, hmotu, strukturu a tvar....Objevila jsem drát, který mi na první pohled učaroval a byl aktuálně nejdostupnější mým možnostem. 

Prostřednictvím něj se snažím realizovat své nápady a sny.

 

Když se nepustíte za svým snem a budete se bát, že něco pokazíte a budete stále na něco čekat...nikam nedojdete, naplnění nepocítíte, svůj klid nenajdete....

I cesta může být cíl :-)

Drátu se věnuji od roku 2004 a stále mě nepřestává bavit. Naopak...je to černý ,, kůň", kterého mám a budu mít v srdci stále.

Práce s drátem se pro mě stala útěkem z reality všedních dní...... V hlavě se mi stále rodí nové a nové nápady...Každý nápad je pro mě výzvou.

 

Vždy se snažím být originální. Uznávám a respektuji autorská práva.  Tohoto přístupu si velmi vážím i u ostatních tvůrců.

 Technika, kterou drátuji, je velmi časově náročná, pracná, ale výtvory jí takto opletené, jsou pak velmi pevné a stabilní.

Ráda se nechávám inspirovat přírodou, vším kolem nás a lidmi v něm. Tvorbou současnosti i minulosti.... Všechny díla jsou mými dětmi. A když dozrají a vydají se do světa, věřím, že vždy budou dělat radost nejen mě, ale i druhým. To je můj sen...

 

Fandím všem, kteří ,,tvoří“. Fandím všem, kteří se nebojí jít za svým snem, kteří se nebojí ukázat kousek sebe sama…..dát kousek ze sebe ostatním....

 

Děkuji všem za podporu ať už ve formě srdíček, milých textů a komentářú,

ale i návštěv a nákupů.

Vy všichni  jste mou inspirací, motivací a té není nikdy dost...DĚKUJI

IČ: 01000144

Budu ráda, když navšívíte i mou Galerii v záložce https://www.fler.cz/mervam#galerie ,

boxík se zbožím v uspěšných TOP nominacích za které moc děkuji  https://www.fler.cz/flerbox?fid=309845

a také druhý obchůdek, který najdete pod názvem MervaM atd.. Zde jsou dílka trochu z jiného soudku...Budu se těšit na Vaši návštěvu:-)

 

 

Pokud budete mít chvilku, můžete nahlédnout na něco málo

z mé a k mé tvorbě.

Bydlím na sídlišti, a o to víc si cením, když můj balkón, kromě stálých a vždy vítaných kosích i holubích návštěvníků, navštíví ti méně častí, jako jsou červenky, zvonci a letos bohužel vzácně i modřinky a vrabci. K mému potěšení, osídlila náš balkón rodinka rehků a vyvedla čtyři zdravé krasavečky. Často tedy tyto drobné a velmi pilné, odvážné a silné drobečky v mé tvorbě najdete v různých podobách a formách ztvárnění. Mou největší láskou jsou tedy ptáčci:

 

K dalším oblíbencům, patří koně:

Ráda kombinuji drát s různými přírodninami. Nejčastěji se dřevem a kamenem. Ale v serii  ,,Vzpomínky mého srdce", jsem do drátovaných srdíček uzavírala všelijaké předměty...sběratelské kousky z cest, střípky vzpomínek z minulosti mé i jiných, a tak se do srdíček uzavíraly občas různé podivnosti....

 

 

Životem nás provázejí, někdy živí, někdy o nich víme a někdy naopak...každý jim říká jinak...v sobě a pro sebe jim říkáme taky různě, tady třeba bytosti...?

  Další obrázky budu průběžně doplňovat, takže možná, když nakouknete příště ....bude jich zase o něco víc...Děkuji za Vaši návštěvu.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta i osobně, záleží na místě bydliště nakupujícího:-) Poštovné podle aktuálního ceníku a vybraného způsobu doručení od ČP ....Při nákupu nad 2.000,- Kč - poštovné zdarma:-) Pro nakupující z EU poštovné na základě domluvy.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce

Martina Mervová IČ: 01000144 prostřednictvím internetového obchodu

www.fler.cz/mervam a www.fler.cz/mervam atd.  

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího.

Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

  1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

  1. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je  veden u České spořitelny, pro nakupující ze zahraničí také u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

  1. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 1. 2017.

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím