Menu
--
Profil prodejce mi.ni Domů
Profil uživatele
mi.ni
Prodávající
Hlinsko
Registrace: 11.10.2015

                                                                                                                        

 E+M+P= my tři, co s pobavením vymýšlíme a vyrábíme MINIATURNÍ DOPLŇKY PRO ZAHRÁDKY V KVĚTINÁČÍCH, MISKÁCH A OKENNÍCH TRUHLÍCÍCH. Ozdobí misky se sukulenty nebo kaktusy, dají život i zahrádkám kamenným. Krásně vyniknou V MECHOVÝCH MÍSÁCH, jejichž výroba je snadná pro každého. Dají se použít k výzdobě i toho nejmenšího bytu, jsou nevšedním dárkem pro potěšení.

Nabízíme i malé mechové, lišejníkové i kamenné misky.

 

OBECNÉ INFORMACE K NAŠIM VÝROBKŮM A K JEJICH ÚDRŽBĚ: 

1/ Výrobky jsou určeny K DEKORACI,nejde o hračky, a proto DO RUKOU DĚTÍ NEPATŘÍ.

2/Doplňky umísťujte DO INTERIÉRŮ NEBO ALESPOŇ POD STŘÍŠKY, NA BALKÓNY, OKNA A ZASTŘEŠENÉ TERASY, DLOUHODOBĚJŠÍ NECHRÁNĚNÝ POBYT VENKU BY JIM NESVĚDČIL. 

3/ Před zaléváním květináče, misky nebo minizahrádky doplňky pokud možno dejte stranou, nebo je přikryjte fólií či alobalem. ZBYTEČNÉ MÁČENÍ ZKRACUJE JEJICH ŽIVOTNOST.

4/Používáme OCHRANNÉ BARVY A LAKY PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ,aby doplňky co nejlépe vzdorovaly vlhkosti.

5/ Kovovým částem předmětů můžete prodloužit dokonalý stav jemným potřením jakýmkoliv olejem.

6/ Vyšší a vratké předměty jsou v dolní části opatřeny konstrukcí Z DRÁTU k zapíchnutí do podkladu.

7/U výrobků z přírodnin, ZVLÁŠTĚ Z VĚTVIČEK, se dají u každého doplňku očekávat menší tvarové odchylky od nafoceného zboží. Každý výrobek proto v sobě skrývá kousek originality a osobitosti, kombinace přírodnin a ruční práce to přímo nabízí.Doufáme, že to spíš oceníte než zatratíte.Neboť získáte ORIGINÁL !

 

VÝROBA MECHOVÉ MISKY

Mechovou zahrádku v míse si může pořídit úplně každý během jednoho odpoledne. A prakticky bez finančních nákladů. Stačí si udělat vycházku do lesa, rozhlížet se a nasbírat si materiál: různé druhy mechů, zajímavé kameny, pěkně tvarované větvičky, snad i pár jeřabin, šípek, brusinčí ap., fantazii se meze nekladou. Pak ještě kelímek lesní zeminy a ten doma vysypat na dno hezké misky. Povrch souvisle pokrýt mechy se skupinkou kamenů, přizdobit tím, co les dal - a je hotovo. Občas trochu zalít měkkou dešťovou vodou / vápenaté soli z tvrdé pitné vody mechu neprospívají, zkracují jeho životnost/- a zahrádka zvláště v zimním období může zdobit váš stůl měsíce. V bytě ji ostatně lze umístit kamkoliv s jednou výjimkou - nesvědčí jí delší přímé oslunění.  Na závěr si neodpustíme trochu sebepropagace: ten pravý život jí samozřejmě vdechne  až některá z našich miniatur, že?!!!                                                                                                  

 Na závěr prosíme , abyste nám prominuli, že prodej svého zboží chceme omezit pouze na Českou republiku. Děkujeme.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučený balíček. Zboží balíme tak důkladně, aby došlo adresátovi nepoškozené. Možno si i předat zboží přímo buď v Hlinsku nebo v Praze. Pak samozřejmě neplatíte poštovné a není nutné předem zaplatit bankovním převodem, ale přímo při osobním setkání.
Obchodní podmínky

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.                                                                        Zákazník má právo objednávku stornovat do 24 hodin od odeslání objednávky.                                                        Prodávající může objednávku odmítnout.                                                                                                              O přijetí platby a následujícím odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.                                                  Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady.                                                                                        Přeprava zásilek je pouze Českou poštou.                                                                                                            Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, nebudou zveřejněny ani poskytnuty třetí osobě.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím