Domů Profil prodejce mi-pi
Milena Pilátová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Čejč, ČR
  • 2548 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (282) 100%
Nadšenci: 263
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2548
Registrace: 5.12.2013
Město: Čejč
Stát: ČR

mi-pi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém obchodě,

ručním pracem se věnuji od dětství. Teď mě nejvíce baví pletení, hlavně kombinace  barev a materiálů,  a také kombinace pletení na ručním pletacím stroji s ručním pletením. Zabývám se také prodejem textilní galanterie. Je to pro mě relax, a také možnost, jak skloubit práci a péči o 2 děti. Pokud se Vám něco konkrétního  z mého zboží líbí, ale nesedí Vám např. velikost, barva nebo materiál, kontaktujte mne vnitřní poštou. K čepičkám na přání přidělám šňůrky nebo bambulku.

Doplňky jako čepice, čepičky, šály, návleky na nohy a ruce, nákrčníky, kukloníkrčníky a rukavice se většinou dají seskládat do sady dle Vašeho přání.

Děkuji všem za návštěvu a přeji krásný den.

Podnikatelka je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Hodonín.

Faktura za zboží je k vytištění po odeslání zboží ve Vaší objednávce.

Obchodní podmínky:

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, viz. Zásady ochrany osobních údajů.

K uzavření kupní smlouvy dochází potvrzením objednávky a zboží je pro Vás rezervováno 7 dnů. Odesíláno je do 5 dnů od přijetí platby.

Odstoupení od kupní smlouvy je možné do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být nepoužité a nepoškozené. Zboží neposílejte zpět, ale vždy mě napřed kontaktujte, nejlépe vnitřní poštou. Na zboží vyrobené na zakázku se 14denní lhůta nevztahuje, tato případy se řeší individuálně.

Reklamace

Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců a nevztahuje se na vady vzniklé obnošením, mechanickým poškozením nebo špatnou údržbou. Pokyny na údržbu dostanete společně se zbožím. Při neuznání reklamace nemáte nárok na vrácení poštovného. Reklamované zboží nezasílejte zpět, ale vždy mě napřed kontaktujte, nejlépe vnitřní poštou.

Zásady ochrany osobních údajů

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Tyto údaje budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky, odeslání zboží, fakturace a pro potřebu vedení účetnictví.

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou poštou, doporučeně, v obálce nebo balíčku dle velikosti zásilky, ihned po zaplacení.Poštovné bude upraveno dle velikosti objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od mi-pi

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--