Profil uživatele
MIA decoration
Prodávající
Sokolov
Registrace: 9.11.2017

Ahoj! Jsme D&D, aneb Danča a Danča :-) a vyrábíme všechny tyto designové srdcovky Srdce a další nádherné květinové doplňky .

Každý kousek je ručně vyrobený tak, aby byl co nejkrásnější a rozzářil váš domov, vaší svatbu nebo váš outfit na hudebním festivalu či jiné méně či více extravagantní příležitosti!

Objednat si můžete kterýkoli již vyrobený kousek nebo vám můžeme vyrobit nějaký na přání Mašle.

Nápad pustit se do výroby květinových dekorací byl již v roce 2015, ale přes pracovní vytížení jsme se k tomu propracovávali o něco déle než bychom chtěly. Každopádně nyní jsme pro Vás již aktivně k dispozici jako Daniela st. - hlavní designer a Daniela ml. - IT podpora :-)

Způsob dopravy
Kurýrní služba Geis - 99,- Kč
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Daniela Šnajdrová, IČ 74148371, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mia-decorations. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

  1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit a to i bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího např. vnitřní poštou.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

  1. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u AIR bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Kurýrní službou Geis jako balík, v případě drobného zboží je možné zaslat zboží v obálce přes Českou poštu za sníženou cenu. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník přepravních společností.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat balík přes Českou poštu, je potřeba předem informovat prodávajícího a zároveň si prodávající vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

  1. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. prosince 2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.