Domů Profil prodejce michaela surá
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Brno, ČR
  • 342 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (112) 100%
Nadšenci: 1455
Aktivita: aktivní
Prodáno: 342
Registrace: 23.7.2012
Město: Brno
Stát: ČR

michaela surá

/ Prodávající
Novinky
826175
22.8.2019 NOVÁ KOLEKCE!!!... Opening mého showroomu mě plně zaměstnal, ale teď už se vám tu mohu opět věnovat. Představuji nové basic kousky bez kterých si můj šatník neumím představit..zkuste je i vy:-)

 

 

Čisté linie, preciznost zpracování a pohodlnost střihu jsou tři základní pilíře tvorby Michaely Suré. Pro její návrhářskou tvorbu je stěžejní schopnost podívat se na ženu mužskýma očima, vidět její přirozený půvab a dokázat ho správně podtrhnout vhodně zvolenými šaty a doplňky, ve kterých se bude cítit nejen elegantně, ale také přirozeně. Zároveň se hlásí k odkazu „bílé košile a černých kalhot“ – jako k principu módy pro kterou je typická nadčasovost a smysl pro tvůrčí rozvíjení tradice. Cílem značky je tvořit oblečení a módní doplňky, které Vás budou dlouhodobě doprovázet životem. Zaručuje pečlivé zpracování a výběr kvalitního materiálu přírodního charakteru. Tvoří pro ženy, ktere jsou přirozené, vyžadují pohodlnost a volnost pohybu...takové jako jste Vy.

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od michaela surá

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--