Domů Profil prodejce Michaela2308
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Rudolfov, ČR
  • 11316 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (783) 100%
Nadšenci: 641
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11316
Registrace: 20.2.2013
Město: Rudolfov
Stát: ČR

Michaela2308

/ Prodávající
Novinky
903953
1.10.2020 Vloženo pár andělských náramků :-).

                                             

                                            VÝPRODEJ!!!

                 V sekci "Výprodej" jsem právě zlevnila spoustu náramků!!!

K náramkům z minerálů vyrábím i naušnice z Nerezové oceli, naleznete je na mém dalším profilu: https://www.fler.cz/aksimm 

Vítejte v mém obchůdku v kterém naleznete hlavně náramky drhané stylem macramé (Shamballa), Kabbalah ochranné náramky, Wrap náramky a různé náramky z korálků i minerálů.

U náramků (drhaných) píši univerzální velikost, protože je lze roztáhnout a opět stáhnout dle potřeby, proto by měl padnout každému.

Na přání vyrobím i v jiných barevných kombinacích. Můžete vybírat i z již prodaných.

Výrobky nedoporučuji namáčet.

Těším se na Vaší návštěvu a doufám že Vás mé výrobky zaujmou!

Hezký den.

Míša :-)

                                                           

Kabbalah ochranné náramky - https://www.fler.cz/zbozi?ucat=397075

 

Náramky na Dětský tábor :-)

Náramky na Dětský tábor :-)

                                                   

Zde na Fleru mě najdete také jako MBMateriál, kde nabízím materiál pro tvoření a také jako MBSvatební . A nebo zde AKSIMM.

Shamballa

Náramky Shamballa

Ačkoli někteří lidé vidí Shamballa náramky jako jen další módní trend, tyto náramky sdílejí hlubší význam a historii, než by se dalo očekávat. Shamballa je vlastně mytické království, ve které věří tibetští budhisté. To má být symbolem osvícení, míru a dokonalosti. Mýtus říká, že se toto království nachází hluboko v Asii, a je mimořádně obtížné jej najít. Dnes je tento mýtus kulturně svázán do meditace.
Prakticky každý náramek Shamballa je jedinečný. Každá barva, design, a dokonce i styl náramku mají individuální význam. Ačkoli mnoho lidí nosí tyto krásné náramky jen jako módní doplněk, lze zcela bezpečně říci, že je bezpočet lidí, kteří právě chápou jejich hluboký význam a nosí je z duchovních důvodů.

Co znamená Shamballa náramek

Už jen jako módní kousek náramek Shamballa vytváří silný osobní status jeho nositele, má svou jedinečnou krásu a vzhled. Náramky jsou vyrobeny ze šňůrky, která je vázána do speciálních uzlů založených od tzv. macramé, tedy techniky tkaní látky do uzlů. Shamballa náramky jsou tkané, pletené a jsou do nich svázány speciální prvky - kameny, drahokamy, polodrahokamy, sklo a kovy. Používá se mnoho různých barev, ale většinou jsou vidět v černé a bílé. Vypadají úžasně s většinou typů oblečení, zejména když jsou doplněné o odpovídající náhrdelník. Jsou jedním z mála náramků, které mohou nosit muži.

Duchovní význam Shamballa náramků

Pro posílení duchovního významu těchto náramků jsou do nich vplétány kameny, drahé kameny, polodrahokamy a kovy s léčivými či duchovními vlastnostmi, tedy prvky přírodního původu a vibrující energií. Mnoho lidí používá tyto náramky pro dodání osobní síly, jsou velmi populární v meditaci. Jsou také symbolem duševní síly a jednoty.

Historie Shamballa náramků

Vůbec první, kdo přijal za svou filosofii Shamballa náramků, byli bratři Kornerupové, kteří začlenili prvky tibetské víry do designu náramků, které jsou nyní velmi módní. Jejich móda začala ve Francii a pak se rozšířila do New Yorku. Jejich obliba stále rostla a nosí je stále více lidí.

Vlastnosti Shamballa náramků

Shamballa náramky mají větší význam a filozofii, než které běžný nositel rozumí. Ale hluboko v historii a mýtu spočívá filozofie, které dodnes mnozí věří a v současnosti ji věrně následují. Ať už si koupíte Shamballa náramek, který vám pomůže na vaší duchovní cestě, léčení a meditaci, nebo pokud chcete prostě jen elegantní náramek, správně vybraný Shamballa náramek určitě uspokojí vaše požadavky. Téměř každý Shamballa náramek má individuální vzhled a smysl, takže vždy najdete ten, který vám přinese radost a štěstí.

Význam a použití barev

 Svítíčko sluní

Energie a síla: červená barva

Harmonie a klid: světle modrá barva

Klidný spánek a sny: modrá barva

Komunikace s anděly: zlatá barva

Kreativita: bílá barva

Láska: růžová barva

Moudrost: fialová barva

Naslouchání vlastnímu nitru: žlutá barva

Odvaha: červená barva

Ochrana: 2 šňůrky, barva černá a červená

Paměť: žlutá barva

Peníze a kariéra: zelená barva

Plodnost: 2 šňůrky, barva oranžová a zelená

Podpora intuice: fialová nebo tmavě modrá barva

Pracovní pohovor: 2 šňůrky (dát do kapsy), barva světle modrá a oranžová

Proti hněvu: světle modrá barva

Proti negativitě: černá barva

Proti smutku: 2 šňůrky, barva modrá a oranžová

Proti stresu: modrá barva

Před zkouškami: žlutá barva

Přitažlivost: 2 šňůrky, barva červená a růžová

Spokojenost: žlutá barva

Štěstí: zelená barva

Trpělivost: modrá barva

Učení a studium: žlutá barva

Vášeň: červená barva

Vyléčení nemoci: 2 šňůrky, barva bílá a zelená

Vyrovnanost: modrá barva

Zbavení se zlozvyku: černá barva

Zlepšení komunikace: fialová barva

Ochrana před zraněním: 2 šňůrky, bílá a červená (vhodné pro hasiče)

Talisman pro žáky a studenty: 2 šňůrky, bílá a černá (symbol porozumění a moudrosti)

Přináší do života lásku: 2 šňůrky, červená a zelená (pomáhá zbavit žárlivosti, vhodné i na ochranu dětí)

 

černá - síla, autorita, výkon, elegance, formálnost

 

bílá - nové začátky, nadšení, jasný účel, duchovní vzhled, inspirace, pravda, nekonečné naplnění lásky

 

modrá - růst, léčení, schopnost komunikace, moudrost, vyjádření, důvěra, plánování, organizace

 

zelená - příroda, harmonie, obnova, růst, odpuštění, přijetí v lásce a vztazích

 

žlutá, zlatá - sila vůle, optimismus, sebevědomí, zvýšení inteligence, jasnozřivost

 

červená - emoce, vášeň, sexualita, pocit bezpečí, stabilita, opora, přenesení snů do reality, nadšení

 

fialová - blaženost, spiritualita, vědění, inspirace, moudrost

 

tmavomodrá - intuice, seberealizace, vnímání, duševní schopnosti

 

oranžová - intimita, smyslnost, emoce, kreativita, uvolnění stresu a bloků, radost

 

 zelená
Zelená je barva, která ztělesňuje sílu přírody, posvátnou barvu. Předpokládá se, že taková nitka na zápěstí může vyčistit lidskou duše, chránit je před negativní energií a závistí. Dává svému majiteli štěstí, bohatství a také chrání před nemocemi.Používání zelené nitě se doporučuje zejména tehdy, když se budete muset přizpůsobit novým životním situacím. Například, když přijedete do nového zaměstnání. Nabije vás energií a podpoří vaše fyzické a duchovní rezervy.

Smaragdová
Všechny odstíny zelené barvy jsou velmi čisté a přirozené. Čerpají sílu z přírody a nesou jen dobrou energii. Smaragdový odstín není výjimkou.Pomocí takové nitky na ruce se můžete chránit před podvody a zloději a také zlepšit svou finanční situaci. Vytvoří se kolem vás klidná atmosféra, která vám pomůže při řešení vážných problémů. Pokud máte před sebou náročný rozhovor, vyberte si náramek s tmavozeleným odstínem.

červená
Tato barva čerpá svou energii ze Slunce. Nese v sobě ušlechtilost a ambice, stimuluje všechny smysly a pomáhá lépe komunikovat s ostatními. Takovou šňůrku by měl mít každý! Určitě vám přinese štěstí a ochrání vás před mnoha nemocemi.

 

růžová
Magické vlastnosti tohoto náramku objevila Královna ze Sáby, která byla známá svou moudrostí a krásou. Je vhodnější pro ženy, protože zvyšuje jejich energetické toky a představuje i vhodný talisman lásky.

 

žlutá
Stejně jako oranžová i žlutá je to barva Slunce. Tato barva je spojena s kreativitou, pomáhá při hledání inspirace a při nových začátcích. Náramek žluté barvy by měly nosit studenti, lidé tvůrčích profesí, jakož i čarodějnice a senzibilové. Dokáže vás ochránit před uřknutím ale i špatnou negativní energií.

 

modrá
Pokud hledáte štěstí – modrá šňůrka je pro vás ta pravá. Vhodná je i pro podnikatele, protože přináší úspěch a schopnost být nezávislý. Spolu s tím k vám přitahuje štěstí, což pomůže překonat vaši konkurenci nejen v práci. Člověk se snadno začne zaměřovat na důležité věci, dává svému životu harmonii a klid. Modrá nit může napomoci při rozvíjení intuici.

 

 sv.modrá
Modravá barva je symbolem oblohy. Představuje šlechetnost a čistotu. Náramek je vhodný pro lidi, kteří hledají odpověď na důležité otázky života a potřebují dobrou radu. Pomůže jim najít duchovního učitele, vyřešit důležité problémy a překonat všechny obavy

 

bílá
Tato šňůrka je potřebná pro lidi začínající nový život. Pokud jste pocítili ztrátu milovaného člověka, toto vám pomůže. Bílý náramek si oblíbí i studenti, protože dokáže obnovit zájem o učení se.

 

černá
Většina lidí spojuje tuto barvu s něčím negativním, ale symbolizuje i něco jiného. Zajistí vám klid a důvěru ať už sama v sebe nebo důvěru ostatních lidí k vám. Pokud své emoce neovládáte právě nejlepší, tento talisman je pro vás jako stvořený.

 

Kombinace bílé a červené barvy chrání člověka před fyzickými zraněními. Takový náramek bude užitečný i pro ty, jejichž zaměstnání je považováno za rizikové, například hasiči nebo horníci.

Bílá a černá nit je symbolem porozumění a moudrosti. Nezbytný talisman pro žáky a studenty.

Červené a zelené nitky přinesou do vašeho života lásku. Pokud máte takovou barevnou kombinaci, pomůže vám zbavit se žárlivosti a také chránit před uřknutím a špatnou energií. Dobré slouží i na ochranu dětí.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, bublinková obálka. Z důvodu špatných zkušeností na dobírku neposílám !!!.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Michaela2308

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--