Domů Profil prodejce Michal Fejfar-WOOD DESIGN
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Velké meziříčí, ČR
  • 299 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (51) 100%
Nadšenci: 292
Aktivita: aktivní
Prodáno: 299
Registrace: 20.11.2018
Město: Velké meziříčí
Stát: ČR

Michal Fejfar-WOOD DESIGN

/ Prodávající
Novinky
1071838
7.9.2023 Dřevěné hodinky mohou být ještě výjimečnější s dřevěnými krabičkami z borovice!

Krabička je nejen krásná, ale i praktická, neboť zaručuje bezpečné uložení hodinek a ochranu před prachem! A lze i gravírovat!

https://www.fler.cz/zbozi...

Staré japonské přísloví praví, že i suchý strom oživuje krajinu. Naše luxusní dřevěné výrobky mohou dokonale oživit váš vzhled a dodat mu punc skutečné elegance. I když se může zdát, že se lidé stále více vzdalují přírodě, dřevěné módní doplňky vám umožní dotek s přírodou kdekoliv a stanou se ozdobou, která vám vydrží dlouhé roky.

Styl ruku v ruce s originalitou

Současný svět módy je natolik pestrý, že je stále těžší na sebe upoutat pozornost a ukázat originalitu. S dřevěnými hodinkami, motýlky, či dalšími produkty, zazáříte na každé události a rozhodně vykročíte z davu. Syntetické materiály pomalu vychází z módy a stále více jsou upřednostňovány materiály přírodní. Důvodem je nejen ekologie, ale také větší potřeba sounáležitosti s přírodou. Dřevo nás provází na každém kroku, ať už jde o nábytek, kuchyňské potřeby či pracovní nástroje, přitahuje nás po vizuální i praktické stránce, tak proč ho nezařadit i do šatníku?

Dřevěné produkty v našem sortimentu jsou zdravotně nezávadné a nevyrábí je stroje na běžícím páse, ale šikovné ruce, které do každého kousku vtisknou pečlivost a lásku k řemeslu. Pokud jste byli doposud zvyklí na doplňky ze studeného kovu nebo plastu, dotek dřeva si zamilujete.

Vybere si každý

Náš sortiment dřevěných módních doplňků je velmi pestrý a vyberou si v něm ženy i muži.

Nabízíme jak jednotlivé produkty, tak i celé sety, které jsou krásným dárkem k narozeninám, výročím, či jen tak pro radost, pokud chcete své blízké potěšit něčím skutečně výjimečným. Veškeré výrobky jsou přehledně rozdělené v kategoriích a můžeme k nim na přání zajistit i gravírování, které daný doplněk ještě více zosobní a obdarovanému udělá velkou radost.

Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, nebo byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám odpovíme.

 Dřevěné hodinky

představují praktický, a přitom velmi stylový módní doplněk. Precizní ruční výroba i vysoká kvalita dřeva přispívají k výslednému designu, který je čistý, osobitý a přitom stále elegantní. 

 Dřevěná kabelka

elegantní netradiční dámská kabelka představuje jedinečnou kombinaci dřeva a pravé kůže. Při výrobě dochází k propojení tradiční řemeslné zručnosti a kvalitních materiálů. 

Dřevěný prstýnek zdobený stříbrem

Elegantní, lehký a velice příjemný při nošení. Prstýnek z Mahagonové dřeva a stříbra upoutá hned na první pohled kontrastem těchto dvou ušlechtilých materiálů. 

 

 


Všichni o tom mluví, vidíte to na každém rohu a tady taky: 

používejte svoji hlavu - RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA 

Creative Commons License

Design a autorská práva © od 2018 Michal Fejfar-WOOD DESIGN

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons 

Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.

O mě

Jmenuji se Michal a ačkoliv jsem svá studia zasvětil stavebnímu inženýrství, vždycky mě bavila práce se dřevem. Téměř všechen svůj volný čas věnuji designu a výrobě dřevěných módních doplňků, jako jsou pánské motýlky, náramkové hodinky, manžetové knoflíčky, náušnice (včetně originálních dřevěných krabiček) či dámské kabelky. 

Dřevěné módní doplňky vyrábím pod značkou, která nese moje jméno, tedy MichalFejfar WOOD-DESIGN. Mým záměrem je, aby doplňky měly jednoduchý, elegantní a nadčasový vzhled a mohly tak dělat radost svým majitelům i po několik generací. Z tohoto důvodu je základem mojí práce poctivé řemeslné zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů.

Nedílnou součástí mého tvoření je pak i ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. Proto jsem se zavázal, že za každý prodaný výrobek zasadím jeden strom. V současné době tento závazek plním za pomoci organizace Trees for the Future, do budoucna bych však rád sázel stromy v České republice. Může se zdát, že je moje snaha jenom kapkou v moři, ale přesto věřím, že to má smysl. Když odmyslíme všechny praktické věci, tak je dle mého názoru skutečností, že jsme v přírodě po mnoho generací žili, pocházíme z ní, jsme její součástí, a proto se o ni musíme i starat.
Mojí inspirací je povídka od spisovatele Jeana Giono – Muž, který sázel stromy.

Jak správně pečovat o kožený řemínek

Koženým řemínkům je třeba věnovat zvláštní péči, pokud chcete hezký vzhled zachovat co nejdéle.

Utažení koženého řemínku

Kůže je poddajný materiál, proto je potřeba dodržovat pravidla, jak s ní pracovat. Při zapínání koženého pásku by mělo být možné volně vsunout špičku malíčku mezi řemínek a ruku. Pásek hodinek neutahujeme, protože by mohlo hrozit, že se pásek časem potrhá a popraská.

Voděodolnost

Hodinky je nezbytné hodinky sundávat před činnostmi, kde hrozí styk s vodou (např. koupání, sprchování nebo práce s čistícími prostředky). Běžné mytí rukou, pot či pár kapek deště hodinkám nevadí.

Pokud je pásek znečištěn, je možné ho navlhčeným hadříkem ve vlažné vodě jemně očistit. Poté ho podle míry vlhkosti vysoušíme pozvolna na vzduchu.  Proces neurychlujte prudkým působení tepla (např. z radiátoru, nebo fénu), kůže by se mohla rychle vysušit a popraskat.

Péče o kožený pásek

Koženým páskům můžeme prodloužit životnost, pokud budou ošetřovány například za pomoci včelího či karnaubského vosku, lze také využít lanolínového oleje. Ošetřování pásku je vhodné provádět jednou za měsíc.

Životnost koženého řemínku se pohybuje v rozmezí od půl roku až po několik let v závislosti na tom, zda byla prováděna správné péče.

  

Jak správně pečovat o dřevěné hodinky

Strojek

V hodinkách je použit kvalitní quartzový strojek Miyota. Strojek být vystavován silnému magnetickému poli (např. v blízkosti televize, reproduktorů, elektromotorů).

Mechanické poškození

Dřevěné hodinky je nezbytné chránit proti pádu, otřesům a prudkým nárazům na hodinky což by mohlo mechanizmus hodinek poškodit. Hodinky i jejich sklíčko musí být chráněno před působení chemikálií a  možným poškrábáním o tvrdé a ostré předměty.

Vodotěsnost

Hodinky nejsou vodotěsné, takže je nezbytné hodinky sundávat před činnostmi, kde hrozí styk s vodou (koupání, sprchování, práce s čistícími prostředky). Každodenní nošení, pot či pár kapek z mytí rukou hodinkám neublíží.

Jsou-li hodinky vlhké nebo přišly do styku s vodou, nemanipulujte s korunkou a nechte hodinky pozvolna vysušit. Proces nesmí být urychlován prudkým působení tepla (např. z radiátoru, nebo fénu), protože mohlo by dojít k narušení hodinek.

Teploty

Hodinky nevystavujte přímému slunci ani nízkým teplotám. Běžný provozní teplotní rozsah dřevěných hodinek je od 5 do 30˚C. Extrémní teploty mají negativní vliv na životnost baterie a samotný strojek hodinek.

Péče o dřevo

Dřevěné hodinky nejsou náročné na údržbu. Pokud chcete zajistit hezký vzhled hodinek, je možné tělo hodinek jednou za měsíc zlehka přetřít například olivovým olejem, což zvýrazní barvy samotného dřeva a dřevo ochrání.

Zbytky oleje následně hadříkem otřeme.

Způsob dopravy
Zboží odesílám českou poštou ,doporučeně do 3 dnů po připsání peněz na účet.Poštovné dle tarifů české pošty. Poštovné účtuji dle tarifu české pošty.Do ceny poštovného je zaúčtována i cena za balící materiál.. Možnost osobního odběru zboží bez poštovného pro zákazníky z Brno, Pardubic a okolí.
Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Michal Fejfar-WOOD DESIGN

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--