Domů Profil prodejce MiciMici
  • Prodejce od r. 2010
  • Šternberk, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 30.6.2010
Město: Šternberk
Stát: ČR

MiciMici

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem 20-ti letá studentka oděvního designu na brněnské vyšší odborné škole oděvního designu. Mám to velké štěstí, že můžu studovat, to co mě baví a také mi to jde, na střední škole jsem se naučila šít, navrhovat a výtvarně se vyjadřovat a v současnosti se snažím si najít cestu do své budoucnosti a formovat svůj sen o tom, co bych chtěla, aby mě jednou živilo.

 Mou velkou láskou jsou 50. a 60. léta, kdy ženy nosily šaty a sukně a pokaždé, když vyrážely z domova, chtěly být jedinečné a okouzlující. To jsou vlastnosti, které v dnešní době chybí, krása zdegenerovala na vulgárnost a jedinečnost se utopila v moři velkých a oslnivých log a značek. A proto se snažím svojí tvorbu inspirovat dobou, která mě tak nadchla. Ale nezasekla jsem se někde v minulosti, snažím se propojit krásy vintage a současnosti, Kdy internet je úžasným zdrojem inspirace a prostředkem komunikace.

Má inspirace: pin-ups, blogy, britský vogue, můj přítel a v podstatě svět kolem mě.

 Bylo by krásné se za ty dva roky, co mi zbývají k dokončení studia, vypracovat na určitou úroveň, která by byla startovním můstkem k realizaci mého snu. A nenechte se mýlit, o módním domu nesním, jen mít vlastní obchůdek, kde by se scházeli lidé, kteří se budou cítit v oblečení ode mě jako ve druhé kůži a budou se vracet spokojení.   

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MiciMici

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--