Profil uživatele
MicroMyska
Prodávající
Holešov
Registrace: 22.7.2009

Ahoj, mé jméno je Petra a zdravím všechny, kdo jste zavítali do mého virtuálního obchůdku, alias *myší díry*, ať už v úmyslu něco koupit, pochválit (haha, ať žije skromnost:-).......samozřejmě i směle kritizujte:) nebo jen tak na čumendu:)

Tvoření, ať už s menším či větším úspěchem, mě bavilo asi odjakživa a momentálně u mě vede háčkování, které je pro mě zároveň i relaxem. Baví mě háčkovat hlavně malé, milé drobnosti a čím menší, tím lepší. Takže hračku větší než 30 cm u mě asi těžko objevíte......i když....:)

Nápadů, co všechno by se dalo uháčkovat, mám v hlavě dost a dost.  Horší je to s časem, ale i přesto se budu snažit sem dávat nové, neokoukané věcičky, které by se vám mohly líbit, ať už na fotce nebo  hlavně v reálu:)

Přeji příjemné nakupování či nakukování a děkuji za všechny milá slova!! OPRAVDU potěší!:)

*Pokud budete mít zájem o některé zboží, které nemám momentálně v nabídce, ale pouze v prodaném zboží, prosím, kontaktujte mě přes vnitřní poštu. Ráda ho pro vás vyrobím:-)*

!!!Pokud máte zájem o plastová bezpečnostní očička (či jiný materiál), přesunula jsem jejich prodej zde: https://www.fler.cz/micromyska-material !!!

          image                        image

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně jako zásilku nebo jako balík. Balím do bublinkové fólie. Po dohodě je také možné osobní předání a to buď v Holešově, Kroměříži nebo Zlíně. Pokud si u mě objednáte více výrobků, platíte jenom jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím