Profil uživatele
Midlinka
Prodávající
Přimda
Registrace: 29.4.2009

Mám tři dětičky a s manželem si budujeme malou farmu s ovečkami a kozami. Člověk je v jednom kole, jako na  kolotoči - krásném :-).  Ale jsem také ráda, když mohu na chvilku z kolotoče slézt a ponořit se do světa fantazie u barvení, plstění, předení a tkaní.  Život je radost. Ať se vám všem dobře daří.

Člověk je bytostí uměleckou a tvořivou. Každé, i drobné dílo, které sami vytvoříme, nás naplňuje štěstím a je důkazem, že opravdu žijeme. Dává nám odvahu pokračovat dále.Začneme ztrácet strach a úzkost z budoucnost či z okolí. Ztratíme-li strach a úzkost, nemusíme být agresivní ani deprasivní.Proudí z nás síly dobra,pravdy a krásy.Začnou-li v nás tyto tři síly žít, začne se pořádat nejen náš vlastní osud, ale i osud těch, se kterými se setkáváme.

Není to z mé hlavy, ale je to blízko mému srdci :-).

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou doporučeně, předpokládám placení bankovním převodem, po dohodě je možné i placení dobírkou. Výrobky posílám podle velikosti v krabičce nebo pevné obálce, od velikosti zásilky se odvíjí i výše poštovného. POŠTOVNÉ A BALNÉ - - zásila do 50g = 50,- Kč, - zásilka do 100g = 60,- Kč, - zásilka do 500g = 70,- Kč, U poštovného DO CIZINY je třeba po objednávce odsouhlasit výši poštovného vzájemnou dohodou. Pro orientaci činí poštovné za balík na Slovensko 200,-Kč. Pokud máte zájem o zaslání zboží NA DOBÍRKU, činí poštovné a balné 100,- Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím