Profil uživatele
Miflisek
Prodávající
Nučice
Registrace: 30.1.2010

Vítáme Vás v našem obchůdku, v našem tvořivém světě. Naleznete u nás vše možné, věnujeme se různým druhům ručních prací. Tvoříme dekorace do bytu, obrázky technikou decoupage, šijeme kapsáře, polštářky, hračky pro děti..

Jsme maminka s dcerou a různé tvoření je pro nás odreagováním, které nám dodává energii a  pocit pohody. Všechny výrobky jsou tvořeny s láskou, každý je originál.

Přejeme Vám příjemné chvíle strávené při prohlížení našich prací a doufáme, že si u nás vyberete nebo aspoň potěšíte oko a duši a že se do našeho obchůdku budete rádi vracet.

Způsob dopravy
Posílám Českou poštou doporučeně v bublinkové obálce nebo jako balíček, řádně zabalené. Možnost osobního převzetí v Nučicích (u Rudné u Prahy). Pokud si zakoupíte více zboží, platíte jen jedno poštovné. Fakturu pošlu na vyžádání v tištěné podobě společně s objednávkou nebo elektronicky na e-mail.
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

PLATBA 
Platba předem na účet. Podklady k platbě Vám zašlu při potvrzení objednávky včetně VS - variabilního symbolu, který prosím nezapomeňte uvést. 

ZPŮSOB DODÁNÍ 
Zboží posílám doporučeně prostřednictvím České pošty.Dle platných tarifů ČP. 
Šperky balené do bublinek. 
Při objednávce nad 500,- balíček připojišťuji!


DOBA DODÁNÍ:viz info v profilu

ZÁRUČNÍ DOBA: 
Záruční doba je poskytována dle platného záručního řádu. 

REKLAMACE: 
Kupující (fyzická osoba) má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu včetně veškeré dokumentace a příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení přepravní firmou). Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka. 
Vrácení peněz provádím pouze převodem na účet. Od vrácené částky budou odečteny náklady spojené s objednávkou pro zákazníka a expedicí zboží které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné, přebalení zboží apod.). O rozhodnutí, že kupující odstupuje od kupní smlouvy informuje dodavatele písemně nebo elektronickou poštou. Doručení zboží do sídla provozovatele internetového obchodu hradí spotřebitel. Zboží zasílám (nad 500 Kč doporučuji pojistit) poštou, nebo přepravní službou, po dohodě i osobně. Zboží neposílejte na dobírku, nebude přijato. Bude-li zaslané zboží nekompletní, vykazovat znaky poškození nebo používání, bude zasláno kupujícímu na jeho náklady zpět. 
Vrácena bude platba pouze za zboží (ne za poštovné). 

Papírový doklad o prodeji Vám bude přiložen do balíčku.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: 
Veškeré osobní údaje nakupujících jsou použity pouze pro vyřízení objednávky. 
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám.

Veškeré objednávky, dotazy, maily vyřizuji vždy do 2-3 dnů. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
669594
6.11.2017 Dnes jsem pro vás přidala další z látkových adventních kalendářů. Zpříjemněte dětem čekání na Ježíška :-).
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím