Profil uživatele
miharu
Prodávající
Praha
Registrace: 11.10.2010

miharu znamená v japonštině  krásné jaro. Miluji všechna roční období, ale jaro je to, které dodává sílu, rodí vše nové, vyzývá k očistám.

Tvořím s radostí a pro radost. Mou doménou tvořivosti jsou hedvábné šátky. Krásné a neodolatelné na slunci i v záři reflektorů, pevné i jemné, chladivé i hřejivé.

Je neuvěřitelné, že jeden materiál může mít v sobě tolik protichůdných vlastností. Tak to ale opravdu je: HEDVÁBÍ je na omak velice jemné, ale odolává vysokým teplotám (lépe než bavlna), v létě chladí (zváště vlhké) a v zimě hřeje. Obrovský pléd se snadno schová do malé kabelky. Víte, že hedvábí má antiseptické a antibakteriální vlastnosti? Fascinující materiál, že? 

Hedvábné šátky s pokorou napínám na rám, s nádechem beru do ruky kaligrafické štětce a kreslím a maluji. Výtvory si pak s nadšením užívají zákazníci pražských obchodů Egoist a Evergreen, věřím, že najdou své uživatele i na fler.cz.

Způsob dopravy
lze dohodnout osobní předání, zásilku Českou poštou či PPL baleno do darkového sáčku a bezpečnostní obálky
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím