Domů Profil prodejce Miiimo
  • Prodejce od r. 2018
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 18.5.2018
Město: Praha
Stát: ČR

Miiimo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Nevěřila bych,

že se na cestě mého života seznámím s ručními pracemi
Věřím v ,,něco” mezi nebem a zemí ... Nevěřím na náhody ... Moje seznámení s panem Háčkem (háčkování) a paní Jehlicí (pletení) obohatito můj život ... Ptáte se o co? O to, že se pod mýma rukama zrodila dětská dečka pro nenarozený DIAMANT.
Pro ty malé Diamanty Vám chci nabídnout originalitu ... Každý si pod tímto slovem představí něco jiného ... Pro mě je to výrobek, který vytvořím na míru JENOM pro Vás. Bohužel neovlivním, že se někomu například při procházení foto výrobků nezalíbí výrobek určený právě pro Vás a nenechá si ho u někoho jiného vyrobit nebo si ho nevyrobí sám ... Jelikož netoužím po tom ,,být vidět”, budou mnou vyrobené výrobky ,,holé” ... To znamená například bez našitého loga ,,Hand made” apod ... Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a každý výrobek potřebuje pro své zrození daný počet hodin, nemůžu Vám slíbit, že zrovna Vaši objednávku budu schopna zrealizovat například během jednoho dne. Mým hnacím motorem je ale co možná nejkratší termín dodání. Délku dodacích termínů budu podle objednávek nebo případné dostupnosti materiálů průběžně upravovat a prostřednictvím příspěvků na zdi Vás budu o této změně informovat.
 
Cena výrobků se liší podle Vámi zadaných rozměrů, popřípadě i náročnosti. Výrobky háčkuji z žinylkové příze Dolphin Baby. Tento materiál je nejen ,,ňuňací” ale i hřejivý. Jedná se o 100% polyester. Doporučuji prát na jemné praní a max.na 40 stupňů.
 
Cena za dečku o rozměrech 60 x 80 cm je od 650,- + poštovné a balné 80,-.
Na přání je možné vyrobit i jiný rozměr.
Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, osobní předání v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Miiimo

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--