Domů Profil prodejce Miira
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 hodin.
  • Jindřichovice p/S, ČR
  • 135 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (34) 100%
Nadšenci: 133
Aktivita: aktivní
Prodáno: 135
Registrace: 10.7.2013
Město: Jindřichovice p/S
Stát: ČR

Miira

/ Prodávající
Novinky

Moc mě těší, že jste nakoukli do mého obchůdku a vítám Vás zde, obchůdek je věnovaný rukodělným výrobkům. Jmenuji se Mirka, pár let žiji na vesnici, pracuji jako knihovnice... Nejvíce vyrábím - ručně vyráběné KABELKY mayskou technikou (Nahui Ollin). KABELKY se skládají z desítek papírových dílků. Každý z nich je potažený folií, takže jsou voděodolný a drží pevný tvar. Vypadají velmi elegantně a luxusně. Vyrábím kabelky, psaníčka, etue, taštičky - hlavně z novin a katalogů, jsou pečlivě prošité, jsou velice odolné... Někdy najdu inspiraci na internetu, ale většinou si vymýšlím vše sama. Každý výrobek je originál. Pokud nenajdete kabelku co by Vám padla - napište vnitřní poštou a můžeme se domluvit na jiné podle Vás - na zakázku mi kabelky trvají 10 až 14 dní. Prosím - NEKOPÍRUJTE mou práci! Děkuji.

Snažím se stále přicházet s novými návrhy a svou práci oživovat, i když času je tak žalostně málo, však to jistě každý zná... 

Koukněte do obchůdku mých dcer - Týna a Sísa  Pokud nakoupíte v obou našich obchodech, platíte pouze jedno poštovné!(Prosíme o info do zpráv).Taky Nás můžete najít na Fcb - Miira, Týna a Sísa.

    Tato kabelka je na Kubě 

    

   

   

   

   

   

   

Způsob dopravy
Česká pošta. Doporučeně v bublinkové obálce, případně krabičce, dle typu a velikosti zboží. Po domluvě lze předat i osobně - Nové Město, Frýdlant, Liberec.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Miira

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--