Domů Profil prodejce Milena Korbářová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Nové Město na Moravě, ČR
  • 382 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (108) 100%
Nadšenci: 402
Aktivita: aktivní
Prodáno: 382
Registrace: 29.4.2012
Město: Nové Město na Moravě
Stát: ČR

Milena Korbářová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém světě keramických figurek, které tvořím pro potěchu Vám i sobě. 

Původním zaměřením jsem malířka. Vystudovala jsem UMPRUM v Uherském Hradišti obor malba (1978-82). Vedle zájmu o umění mě vždy přitahovala i psychologie, to se mi podařilo propojit studiem arteterapie. Tak jsem se dostala k práci v sociálnách službách nabízejících pomoc pro lidi v krizové situaci. Arteterapie nabízí možnost, skrze výtvarný projev, pochopit sama sebe a nalézt nová východiska pro spokojené prožívání života. Ne všichni moji klienti chtěli malovat a tak jsem obohatila nabízené techniky o práci s hlínou. To obohatilo i mne. Od roku 1996, co se keramice věnuji, se stala mojí velkou radostí, relaxem a stálou výzvou k vývoji.

V současné době pracuji v Terapeutické komunitě pro léčbu závislosti, v Sejřku. Vedle práce terapeuta zde vedu i keramickou dílnu. Výrobky z této dílny naleznete i zde na Fleru na profilu TK-Sejřek.

Pro svoji vlastní tvorbu mám dílnu i doma a zde vznikají všechny mé figurky, které jak doufám, jsou nositeli toho, co přeji všem lidem i sobě - pohodu, klídek, snění a obyčejnou radost z bytí na tomto světě.

Figurky jsou vyrobené z pevné hlíny obohacené šamotem a pálené na vysokou teplotu tak, aby odolaly povětrnostním vlivům. Můžete je mít proto i venku, jen na zimu doporučuji je zakrýt nebo uklidit do domu. Technologie výroby vyžaduje často výztuhu papírem, který pak v peci vyhoří a uvnitř zůstane popel, tak se nelekněte, když Vám někde trochu popelu vypadne. Také malé dírky na skrytých místech figurky jsou nutné pro výrobní postup a nejsou kazem. U vodníků s vlásky z barveného jutového provazu, počítejte s tím, že na slunci časem vyblednou, ale jinak jim ani déšť nevadí.

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes PPL, pečlivě baleno, jako křehké a pojištěné na cenu zboží. Lze dohodnout i osobní převzetí. Do zahraničí zboží nezasílám.Je to příliš komplikované - vysoké poštovné, které nelze předem stanovit a platba v eurech je pro mě nevýhodná.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Milena Korbářová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--