Profil uživatele
milu bicera
Prodávající
Příbram
Registrace: 9.2.2010

Moc se omlouvám, ale z časových důvodů již nemohu šít na zakázku... prozatím :)

 

 

Vítám Vás ve svém internetovém obchůdku. Dejte si nožičky na stůl, do ruky kafe a jukněte co po večerech páchám. Snad se vám bude u mě v obchůdku líbit :)

 

Šití - je můj odpočinek a není nad to vidět, jak se z kusu látky vytvoří něco nositelného Smějící se. Miluji veselé a bláznivé barvy, což je jasně vidět na mojí tvorbě. Nic mdlého nebo retro u mě nenajdete :) Stejně tak v oblečení. Moje duše je rockovo-punková :) a to vkládám do oblečení.

Střihy si sama vymýšlím a upravuji, a kdyby jste u mě nenašli ten pravý střih pro Vás nebo látku, napište vnitřní poštou a něco vymyslíme. Často šiji na přání zákaznic. Protože nic není nemožné... Navíc mi svědomí nedovolí vypustit do světa nic, co podle mě není pořádně pevně a čistě ušité (nebo vyšité a ukorálkované...).

 
 
  

Korálkování - Většina náhrdelníků je z ohňovek, protože vždy nádherně vypadají a přidávají šmrnc :) Stejně tak nejvíc používám k navlékání postříbřený drátek, aby vše krásně drželo tvar, nic se nepřetrhlo a vydrželo co nejdéle. Přestože teď víc šiji a vyšívám, tak určitě není problém vyrobit nějaký šperk na zakázku :)

 

 

Další mojí blbinou jsou vyšívané brože z filcu, látkové náhrdelníky a další různé drobnůstky.

Mám dvě malé děti, tak beru inspiraci hlavně u nich. Taky mě štve, že v obchodě nikdy nemůžu najít nic hezkého na sebe. Tak nezbývá nic jiného, než si to ušít :D

 

Mějte se krásně

Milu Bicera

 

Licence Creative Commons

Ze zákona máte právo nevyhovující a zároveň nepoužité zboží (nenošené, neprané, ...) do 14ti dnů zaslat na vlastní náklady zpět. Já Vám vrátím částku ve výši ceny samotného zboží bez nákladů na dopravu.

Nevztahuje se na výrobky dělané na zakázku. To je šitá móda dle rozměrů zákazníka či zákaznice. Prosím, o všem mě informujte vnitřní poštou.

 

česká pošta:
kabelky, oblečení - papír, plast. fólie
šperky, brože a peněženky - bublinková obálka.

Zboží odesílám většinou v den obdržení platby, ale když se nezadaří, tak až druhý den :) Vždy zasílám jako cenný balík s možností sledovat zásilku přes web České pošty. Doručovací doba cenného balíku je od 2-15ti dnů. Za balné si nic neúčtuji :))

Na dobírku nezasílám.

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím