Menu
--
Profil prodejce mimi uzlíček Domů
Posílám během 1-2 dnů po připsání platby na účet. Odesílám většinou Českou poštou, a to jako doporučenou zásilku (dopis nebo balíček).
Profil uživatele
mimi uzlíček
Prodávající
Tetčice
Registrace: 11.2.2020

Vítám Vás v mém obchodě "Uzlíček" s ručně tvořenými výrobky pro miminka.

Učarovala mi technika drhání neboli makramé. Principem této ruční práce je vázání uzlíků do krásných vzorů.

Jelikož jsem máma, tak spojením těchto dvou věcí vám mohu představit obchod "Uzlíček". Pod mýma rukama tak pomocí uzlíků z přízí vznikají originální produkty pro Vaše "uzlíčky". 

Naleznete u mě hlavně klipy na dudlíčky a kousátka. Používám přírodní dřevo a 100% recyklovanou bavlnu s atestem pro děti od narození.

Tvořím ručne, proto každý můj výrobek je originál. Tudíž je třeba připomenout, že: "Zdánlivá nedokonalost je dokonalost ruční práce" :-)

 

Ať se Vám u mě líbí :-)

 

Vaše Šárka

Způsob dopravy
Česká pošta. poštovné a balné 65,-.
Obchodní podmínky

Způsob dodání

Při realizaci platby předem (bankovním převodem) zboží odesílám v co nejkratším termínu, nejpozději do 2 pracovních dnů ode dne připsání částky na účet. Výjimkou je mimořádná situace (např. nemoc) či dovolená, o zdržení informuji.

Odstoupení od smlouvy

 • Kupující - spotřebitel (tzn. nekupuje zboží v rámci své obchodní nebo jiné
  • podnikatelské činnosti) má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu bydliště prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího. 
   • V případě odstoupení od smlouvy dle tohoto ustanovení se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.
   • V případě odstoupení od smlouvy do 14 kalendářních dnů vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do 14 kalendářních dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.  Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.
   • Náklady spojené s vrácením zboží zpět k prodávajícímu hradí kupující.
   • Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit od smluv:
   • na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,
   • na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,
   • na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání,
   • na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal,
   • na dodávku novin, periodik a časopisů,
   • spočívajících ve hře nebo loterii
   • Spotřebitel má možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů vzniklých z kupní smlouvy (například odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů), věcně příslušným orgánem mimosoudního řešení spotřebitelského sporu je Česká obchodní inspekce (ČOI) - http://www.coi.cz/.  Spotřebitelský spor, který bude v kompetenci ČOI,  bude zahájen vždy pouze na návrh spotřebitele.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím