Profil uživatele
mimikri
Prodávající
Uherský Ostroh
Registrace: 2.11.2009

Trička jsou naše mimikri. Mimikri ulice!

Jsme dvojice, která si říká PUK-PUK a pod tímto krycím názvem vytváříme ilustrace, animace, malby, krátké experimentální filmy a vjing.

Ještě v době, kdy termín DO IT YOURSELF nebyl v našich končinách tolik používaný, člověk marně bloudil po obchodech a kritickým zrakem zjišťoval, že si nemůže nic vybrat. Proto jsme si řekli, že musíme dělat trička se svými postavičkami a motivy. Prostě Do it yourself. Našim tričkům jsme vymysleli label MIMIKRI. A žije již 5 let.

Naše motivy se pohybují někde mezi ornamentem a ilustrací, ke které se zpravidla pojí nějaký osobní příběh, moment nebo prostě vliv místa. Motivy působí i naopak - v designu mohou najít zakódovaný svůj osobní příběh lidé, kteří naše trička nosí.

Používáme kvalitní trička zahraniční výroby a necháváme je potisknout svými motivy precizním sítotiskem v jedné moravské sítotiskové dílničce, kde věnují tiskům maximální péči.

K nápadu vyrábět autorská trička nás také vedla chuť přenést naše obrázky blíž k lidem - a co je blíž člověku, než obrázek na tričku, který nosí na srdci?

 

image

 

 

imageimage

Způsob dopravy
Trička posíláme Českou poštou, doporučeně. Tričko posíláme v bublinkové obálce, pokreslené dle nálady. Při větší objednávce očekávejte kartónovou krabičku. O odeslání balíčku informujeme každého kupujícího emailem, aby věděl, kdy má zásilku očekávat. Na Slovensko posíláme trička na dobírku. Základní sazba za dobírku je 155 Kč za 1 tričko. Při více kusech se cena odvíjí podle hmotnosti balíčku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
454883
5.12.2015 Trička Zvířátka vrací úder už jsou hotové.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.