Domů Profil prodejce MiniRose
  • Prodejce od r. 2011
  • Strakonice, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 12.3.2011
Město: Strakonice
Stát: ČR

MiniRose

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem začínající prodejce, který už od mala rád tvoří :). Mé první výtvory byly pomalované šnečí ulity a kaštany přilepené na krabičkách. Postupně jsem zkoušela stále nové věci a proto u mě najdete více druhů výrobků. Ráda experimentuji :). Miluju barevné a veselé věci, které potěší malé dítě v každém z nás. Na druhou stranu mám ráda decentní výrobky, které se hodí pro jakoukoliv příležitost :). Není problém se domluvit i na určité vymyšlenosti :), ráda vyjdu vstříc každému bláznivému nápadu :). Umění je pro mě velice důležité a proto se snažím ho do všeho zakomponovat :).

Své výrobky zasílám v ekologických pytlíčkách z novinového a letákového papíru. Snažím se šetřit naši planetu. Nerada ji zahlcuji plasty. Proto jsem vymyslela papírové pytlíčky kde jsou šperky skryty před slunečním světlem, které jim nedělá dobře pokuď jsou na něm dlouhodobě umístěné.

Ráda bych ještě dodala ještě něco více osobního o člověku s kterým se budete domlouvat a od koho budete nakupovat :).

Miluju kafíčko na parapetu okna při bouřce a procházky po prstencích jupiteru. Za nejlepší jídlo považuju slané brambůrky s mléčnou čokoládou. Buřty se mě snaží zabít a nikdy nechodím spát s kobrou. Anežky cuketa na mě každé ráno křičí z lednice. Nechci aby se ze mě stala sardinka v konzervě, ale Andrejce se to moc líbí. Ráda hledám ve filmech chyby a všímám si všech detajlů. Nejsem normální a nehodlám na tom nic měnit :P. Protože přesně tohle jsem já :).

Když člověk pracuje, neví, co z toho vzejde. Není to nerozhodnost. Ke změně vlastně dochází až během práce. - Pablo PicassoZpůsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MiniRose

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--