Domů Profil prodejce Miomáma
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 18 hodin.
  • Valašsko, ČR
  • 124 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (46) 100%
Nadšenci: 98
Aktivita: aktivní
Prodáno: 124
Registrace: 31.8.2011
Město: Valašsko
Stát: ČR

Miomáma

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Milí návštěvníci Fleru,

všechny Vás zdravím z Beskyd a dovoluji si Vám nabídnout ukázku z mého tvoření. Někdy jsou výsledkem spíše potvůrky než výtvůrky, ale zase dělám vše s nadšením a láskou. Mou největší inspirací jsou mé dětičky a můj muž, se kterýma denně zažíváme krásné chvíle v říši skřítků a přírody, za doprovodu milých bytůstek a radujeme se z každého okamžiku a setkání.

Kdyby se Vám něco líbilo, budu moc potěšena, ale kdyby se Vám zakoupené zboží při osobním seznámení s ním nelíbilo, můžete jej samozřejmě vrátit a já Vám vrátím penízky. Ono by to nikoho netěšilo, mít doma něco nelibého.

Krásné dny přeje Miomáma

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně Českou poštou (při platbě na účet) - myslím, že je to zatím nejlevnější způsob. Snažím se vše zabalit tak, aby nedošlo k poškození. Pokud by přece jen k poškození došlo, samozřejmě můžete věcičky vrátit a já Vám vrátím platbu. Zároveň se předem omlouvám za zabalení do krabiček od čajů apod. - snažím se recyklovat co se dá, snad budete mít pochopení :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Miomáma

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--