Domů Profil prodejce Miracullum
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Oskořínek, ČR
  • 2586 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (535) 100%
Nadšenci: 585
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2586
Registrace: 18.8.2014
Město: Oskořínek
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé zákaznice, kvůli pracovnímu vytížení vyřizuji objednávky nyní už většinou jen o víkendech, pokud na objednávku spěcháte, dejte mi vědět a určitě se domluvíme. Příjemné prohlížení!

Miracullum

/ Prodávající
Novinky
1082792
21.11.2023 Vloženy novinky s říčními perlami a minerály.

Protože v jednoduchosti je krása...

Jmenuji se Zuzana a naleznete u mne ručně vyráběné šperky především z minerálů a oceli. Nejraději tvořím v duchu minimalismu, jednoduché a přesto nápadité šperky, inspiruje mne příroda, zahrady, staré styly, ornamenty, léto a samozřejmě samotný materiál, který mi projde rukama... nikdy od začátku nevím, co přesně vznikne. V tom spočívá takové to malé tvůrčí kouzlo..

Ocel je oblíbený hypoalergenní materiál, používaný také ve zdravotnictví. Veškeré šperky, které zde naleznete, jsou proto vhodné i pro alergiky a citlivé ušiÚsměv

Šperky z oceli jsou odolné, nečernají, jsou vhodné pro každodenní nošení, můžete se s nimi koupat a ani časem neztratí na své kráse.

Pokud byste měli jakékoli přání na šperk nebo úpravu zboží, neváhejte mne kontaktovat, bude-li to možné, ráda vyhovím.

Pokud se rozhodnete pořídit si nějaký šperk z mé dílničky, nezapomeňte přeměřit, zda Vám délka či rozměry vyhovují, a případně si napište o úpravu do poznámky k objednávce. Jinak automaticky počítám s tím, že vám uvedené rozměry vyhovují!

Zboží odesílám zpravidla do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet, na poštu dojíždím, a proto prosím o strpení, ne vždy jsem schopná balíček odeslat rychle, i když se o to pokaždé snažím:o)

A nezapomeňte - i malá věc dokáže udělat velkou radost:o)

Děkuji za vaše milé návštěvy a komentáře!:o)

 

Děkuji, že respektujete autorská práva.

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika License.

Jak už jsem psala v Úvodu, pokud se rozhodnete pořídit si nějaký šperk z mé dílničky, nezapomeňte přeměřit, zda Vám délka či rozměry vyhovují, a případně si napište o úpravu do poznámky k objednávce. Jinak automaticky počítám s tím, že vám uvedené rozměry vyhovují!

Pokud přesto po obdržení balíčku zjistíte, že délka nevyhovuje, není problém zaslat mi šperk zpět k úpravě, v takovém případě ale zákazník hradí poštovné za odeslání zpět.

Pokud budete s nákupem spokojeni, budu ráda za zprávu, že balíček v pořádku dorazil, a také za hodnocení nákupu zde na Fleru.

Pokud byste z jakéhokoliv důvodu spokojeni nebyli, napište, vše se vždy snažím vyřešit k maximální spokojenosti zákazníka:o)

Své výrobky se vždy snažím co nejlépe nafotit, přesto mějte prosím na paměti, že se barvy mohou od reálu mírně lišit v závislosti na světle a nastavení vašeho monitoru.

Očka k zavěšení přívěsků mají průvlek cca 3,5 mm, pokud potřebujete větší (např. kvůli silnějšímu řetízku), napište mi zprávu k objednávce.

Zboží prodávám také jinde, proto se může výjimečně stát, že Vámi vybraný šperk bude prodaný - v takovém případě se můžeme domluvit na výrobě podobného kousku.

Pokud byste měli zájem o dárkové balení, napište mi vnitřní poštou.

Zboží je možné do 14 dnů od jeho zakoupení vrátit (nepoškozené a nenošené), v takovém případě ale kupující hradí náklady s tím spojené.

Chirurgická i nerezová ocel je kvalitní, stálý materiál, o nějž nemusíte nijak zvlášť pečovat - stačí jej čas od času přeleštit např. flanelovým hadříkem.

Šperky je však dobré přechovávat tak, aby nemohlo dojít k jejich poškození (zvláště pokud je součástí šperku minerál či skleněný korálek). Některé dobarvované minerály mohou na slunci časem blednout, proto je vhodné přechovávat šperky v krabičce nebo šperkovnici.

Opatrnost doporučuji při práci s chemikáliemi, které by mohly ocel a především minerály či sklo poškodit, v takovém případě rozhodně doporučuji šperky sundávat. Pokud je součástí šperku minerál, doporučuji šperk sundávat i před koupáním, aby nedošlo k poškození kamene vlivem vody a chemických látek obsažených ve sprchovém gelu nebo mýdle.

S jemnými řetízky zacházejte opatrně, aby nedošlo k jejich přetržení, a uchovávejte je ideálně v krabičce nebo šperkovnici, kde se Vám nezamotají do jiných šperků :o)

Šperky z oceli (bez použití minerálů) jsou jinak vhodné pro každodenní nošení, nevadí jim tedy mytí rukou, sport, koupání ve vodě a vydrží Vám celý život :o)

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce jako doporučené zásilky (77 Kč) Českou poštou, většinou v pondělí nebo v úterý po připsání platby na účet. Na přání mohu poslat také jako obyčejný dopis (35 Kč) - ale pouze na Vaše vlastní nebezpečí, zásilka v případě ztráty není dohledatelná. Do zahraničí zasílám taktéž doporučeně (při platbě předem na účet, pro zákaznice ze Slovenska mám zřízen účet u Fio banky), poštovné může být upraveno dle aktuálního ceníku pošty. Osobní odběr je po dohodě možný v Nymburce.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Miracullum

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--